1%
  • 0/10

بازی Space Crew را به طور رایگان از استیم دریافت کنید

هدیه استیم

بازی Space Crew را به طور رایگان از استیم دریافت کنید ۰ ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Space Crew

کاربران استیم همین حالا می‌توانند بازی Space Crew را به صورت رایگان و برای همیشه به حساب کاربری خود اضافه کنند.

بیش از سه سال از انتشار بازی اسپیس کرو توسط شرکت کرو گیمز می‌گذرد؛ اثری استراتژی و اکشن که باید خدمه فضاپیما خود را آماده کرده و ضمن ماجراجویی در جهان بی‌کران، از کهکشان و زمین در برابر بیگانه‌ها دفاع کنید. اگر تاکنون موفق به تجربه این بازی نشده‌اید، خبر خوب این است که بازی برای مدت محدودی در فروشگاه استیم به طور کامل رایگان شده است.

بر این اساس، کاربران این پلتفرم در حال حاضر می‌توانند بازی مزبور را به رایگان به حساب کاربری خود اضافه کنند تا برای همیشه و به صورت قانونی صاحب آن شوند. در نظر داشته باشید این پیشنهاد ویژه تا روز پنج‌شنبه، ۲۴ اسفند (۱۴ ماه مارس)‌ ادامه خواهد داشت.

از این رو، فرصت را از دست ندهید و همین حالا با مراجعه به فروشگاه استیم و ورود به حساب کاربری خود، این عنوان را به اکانت خود اضافه کنید و برای همیشه و رایگان صاحب آن شوید. دقت داشته باشید که نسخه Legendary Edition بازی رایگان شده که در حالت عادی با قیمت ۲۵ دلار به فروش می‌رسید.

بهتر است بدانید که بازی Space Crew در استیم بیش از ۱۷۰۰ نقد از سوی بازیکن‌ها دریافت و در مجموع امتیاز اغلب مثبت را کسب کرده است. البته، نقدها و نمرات بازی از سوی منتقدها کمی متفاوت بوده، اما با توجه به عرضه رایگان آن در شبکه استیم، دریافت و تجربه بازی خالی از لطف نخواهد بو.د.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با عرضه رایگان بازی Space Crew و مقایسه با آن با عناوین رایگان هفتگی فروشگاه اپیک گیمز چیست؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را بعد از دریافت رایگان بازی‌ از استیم و تجربه‌ آن‌، با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments