بازی Assassin’s Creed Syndicate را این هفته رایگان دانلود کنید

بازی Dying Light هم تا فردا شب به صورت رایگان قابل بازی است

دانلود رایگان Assassin's Creed Syndicate

بازی Assassin’s Creed Syndicate تا پنجشنبه‌ شب این هفته، به صورت رایگان از استور اپیک گیمز قابل دانلود است و می‌توانید برای همیشه آن را نگه دارید.

طبق سنت هر هفته‌ی Epic Games Store یک یا دو بازی به صورت رایگان برای کاربران این فروشگاه در دسترس قرار می‌گیرد و با دریافتشان می‌توانید آن‌ها را برای همیشه در اکانت خود نگه دارید. قرعه‌ی این هفته به دو بازی Assassin’s Creed Syndicate و Faeria افتاده است که هر دو تا ساعت ۱۹:۳۰ به صورت رایگان قابل دانلود هستند.

نسخه‌ی Syndicate نهمین نسخه‌ی اصلی از سری Assassin’s Creed به حساب می‌آید که در سال ۲۰۱۵ میلادی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. اتفاقات این نسخه در لندن دوران ویکتوریایی جریان دارد و مخاطب را در نقش خواهر و برادر دوقلویی با نام‌های Evie و Jacob قرار می‌دهد.

عنوان Faeria هم یک بازی استراتژی کارتی‌ است که در سال ۲۰۱۷ میلادی برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. این بازی حال و هوای فانتزی دارد و باید با استفاده از کارت‌هایی که هر کدام شامل قدرت‌های خاص هستند، نبردهای پیش رو با پیروزی به پایان برسانید.

این دو عنوان تنها بازی‌هایی نیستند که به صورت رایگان در دسترس قرار دارند، بلکه عنوان Dying Light هم در فروشگاه استیم تا فردا شب به صورت رایگان قابل تجربه است. آخرین اثر مهم استودیوی Techland و یکی از بهترین بازی‌های زامبی محور که در سال ۲۰۱۵ برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه گردید. در این عنوان بازیکن در قالب ماموری به نام Kyle Crane به شهر فاجعه‌زده‌ی حران می‌رود تا از اتفاقات درون آن باخبر شود. دقت کنید که این اثر تا فردا ساعت ۲۱:۳۰ رایگان خواهد بود و در اکانت‌تان هم باقی نخواهد ماند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا