#مهسا_امینی

بازی Forza Horizon 5 معرفی شد

روزی روزگاری در مکزیک

بازی Forza Horizon 5 معرفی شد نریمان هروی ۱ ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی

بالاخره Xbox و Playground Games نسخه بعدی از سری فوق‌العاده ریسینگ خود، یعنی Forza Horizon 5 را معرفی کردند.

طی رویداد مشترک مایکروسافت و بتزدا، مشخص شد که بازی Forza Horizon 5  این سری را به کشور مکزیک خواهد برد و همچنین ادعا شده که قرار است بزرگترین و جاه‌طلبانه‌ترین نسخه از سری Horizon لقب بگیرد! این بازی قرار است در تاریخ ۹ نوامبر سال ۲۰۲۱ (مصادف با ۱۸ آبان) عرضه شود.

بازی Forza Horizon 5 شامل دنیایی وسیع خواهد بود. محیط این بازی بسیار متنوع است و حتی شما می‌توانید روی یک آتشفشان فعال پوشیده با برف (که گفته شده مرتفع‌ترین محیط بازی در طول سری است) به راندن ماشین‌های زیبا و سریع بپردازید. از محیط‌های دیگر و جالب‌توجه این بازی نیز می‌توان به سواحل مختلف، بیابان‌ها و خیابان‌های شهر Guanajuato اشاره کرد. شهر Guanajuato  شهریست که مملو از کوچه و خیابان‌های خوش‌رنگ و تونل‌های زیرزمینی است.

همچنین جالب است بدانید که بازی Forza Horizon 5 شامل ماد‌هاییست که شما را به گشت و گذار بیشتر در محیط جذب می‌کند. همچنین این بازی شامل مینی‌گیم‌های جدیدی نیز خواهد بود. ماد‌ Eliminator که در واقع ماد بتل رویال فرتزا هورایزن ۴ بود و در اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس قرار گرفت، از ابتدا در بازی Forza Horizon 5 وجود خواهد داشت.

آقای مایک براون که در سمت Creative Director این بازی مشغول است، گفته که:

Forza Horizon 5 بزرگترین، جذاب‌ترین و زیباترین محیط Open World است که ما تا به حال ساخته‌ایم و در تاریخ ۹ نوامبر نمایشی بی‌نقص از قابلیت‌های ایکس‌باکس سری اکس را به نمایش خواهد گذاشت.

بازی Forza Horizon 5 در واقع اولین باریست که این بازی را پس از نسخه‌ی اول در سال ۲۰۱۲، به آمریکای شمالی می‌کشاند. این بازی برای پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس‌باکس‌وان، ایکس‌باکس سری اکس/اس منتشر خواهد شد و همزمان با عرضه‌ی رسمی، به شکل رایگان در دسترس کاربران سرویس گیم پس قرار خواهد گرفت.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا