برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

زمان انتشار به‌روزرسانی بعدی Fortnite فاش شد

منتظر محتویات زیادی در این آپدیت نباشید

زمان انتشار به‌روزرسانی بعدی Fortnite فاش شد ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
انتشار به‌روزرسانی بعدی Fortnite

زمان انتشار به‌روزرسانی بعدی Fortnite ظاهرا فاش شده و برهمین اساس در هفته جاری شاهد عرضه این به‌روزرسانی خواهیم بود.

در چند هفته اخیر، نقشه راه بازی فورتنایت محصول شرکت اپیک گیمز (Epic Games) برای سال 2024 فاش شده و ظاهرا براساس رویدادهایی که در این بازی بتل رویال محبوب صورت گرفته نیز مورد تایید واقع شده است. این موارد شامل محتویات جدیدی برای مجموعه جنگ ستارگان و هم‌چنین حضور بیلی آیلیش و محتویات مربوط به این خواننده مطرح در بازی می‌شود. با این حال محتویات بسیار جدید دیگری در راه این بازی هستند.

به همین منظور بسیاری از طرفداران منتظر بوده تا بدانند همزمان که به سیزن سوم از چپتر پنجم بازی نزدیک می‌شویم، انتشار به‌روزرسانی بعدی Fortnite چه زمانی صورت می‌گیرد. خوشبختانه با توجه به اطلاعات جدیدی که فاش شده به نظر می‌رسد وقوع این امر بسیار زودتر از آن‌چه تصور می‌شد صورت خواهد گرفت.

این اطلاعات جدید توسط کاربر ShiinaBR در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق منتشر شده است. این کاربر سابقه انتشار اطلاعات صحیحی را در خصوص بازی مورد بحث داشته و به همین دلیل، می‌توان روی گفته‌های او به عنوان یک منبع قابل اطمینان حساب باز کرد. در حالی که ممکن است اپیک گیمز تغییراتی در برنامه‌های خود ترتیب دهد اما انتشار به‌روزرسانی بعدی Fornite در تاریخ 14 می صورت می‌گیرد.

اکنون سوال اصلی بدین شرح است که این به‌روزرسانی شامل چه محتویاتی خواهد شد. پیش از این می‌دانستیم که انواع و اقسام محتویات جدید قرار است در سال جاری به بازی اضافه شود. با این حال، این به‌روزرسانی که برای تاریخ 14 ماه می برنامه‌ریزی شده، ظاهرا بسیار جزئی خواهد بود. کاربر Shiina در توییت بعدی خود از این به‌روزرسانی با نام “v29.40” یاد کرد و توضیح داد که اگرچه ممکن است هر لحظه محتویات بیشتری به این به‌روزرسانی اضافه شود اما در حالت کلی انتظار اضافه شدن اسکین‌های جدید و مواردی مشابه را نباید از آن داشته باشیم. ظاهرا این به‌روزرسانی بسیار بسیار کوچک و جزئی خواهد بود.

اگرچه این موضوع برای طرفداران این بازی بتل رویال ناامیدکننده به شمار می‌رود اما باید به نکته توجه داشته باشیم که به‌روزرسانی فصل سوم از چپتر پنجم بازی قرار است در تاریه 13 ژوئن عرضه شود و بدون شک اپیک گیمز بسیاری از محتویات قابل ملاحظه خود را برای این رویداد نگه داشته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments