برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

همکاری فورتنایت با X-Men ’97 طبق برنامه صورت نمی‌گیرد

تغییر در برنامه‌ها یا اطلاعات نادرست؟

همکاری فورتنایت با X-Men ’97 طبق برنامه صورت نمی‌گیرد ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
همکاری فورتنایت با X-Men '97

ظاهرا قرار نیست همکاری فورتنایت با X-Men ’97 که شایعات مختلفی پیرامون آن منتشر شده بود طبق‌ برنامه‌های قبلی در آینده‌ای نزدیک صورت بگیرد.

بازی فورتنایت از زمان انتشار خود با محتویات مختلفی همکاری داشته است. ساخته بتل رویال محبوب شرکت اپیک گیمز (Epic Games) با هر مجموعه‌ای که فکرش را بکنید از Dragon Ball Z تا سری God of War محتوای مشترک داشته است. با توجه به اینکه هر چند وقت یک بار این همکاری‌ها در فورتنایت صورت می‌گیرد، به همین دلیل همواره اطلاعات آن زودتر از آن که توسط اپیک ارائه شود، فاش می‌شود. در اغلب اوقات، اطلاعات فاش شده، صحیح از آب در می‌آیند. به ویژه زمانی که به واسطه یکی از منابع قابل اطمینان در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق ارائه شوند.

با این حال گاهی اوقات، برنامه‌های در نظر گرفته شده با تغییراتی مواجه می‌شوند یا اطلاعات به شکلی نادرستی منتقل می‌شوند و به همین دلیل برخی از جزئیات ارائه شده هیچگاه، شکلی از واقعیت به خود نمی‌گیرند. روز گذشته اعلام شد که محتوایی که قرار بود به واسطه همکاری فورتنایت با X-Men ’97 منتشر شود یا به تاخیر افتاده و یا هرگز در ساخته بتل رویال اپیک منتشر نخواهد شد.

این جزئیات جدید از سوی کاربر Hypex در توییتر اعلام شد که یکی از منابع معتبر پیرامون فورتنایت به حساب می‌آید. بنا به گفته این کاربر، همکاری فورتنایت با X-Men ’97 در فصل جاری عرضه نمی‌شود. در حال حاضر مشخص نیست که این همکاری در آینده صورت می‌گیرد یا خیر اما بهترین سناریو در حال حاضر بدین شرح است که انتشار این همکاری به تعویق افتاده باشد. اطلاعات دیگری نیز که اخیرا فاش شده بیان می‌دارد در ماه آگوست فورتنایت یک فصل کامل با تم عناوین مارول خواهد داشت و ممکن است این همکاری نیز برای انتشار در تابستان در نظر گرفته شده باشد.

پیش از این در بازه زمانی انتشار سریال X-Men ’97، یک بخش جدید X-Men در فروشگاه بازی به آن اضافه شده بود و به همین دلیل بسیاری آن را به عنوان یک همکاری جدید و در نتیجه در راه بودن اسکین‌های جدید مجموعه X-Men به فورتنایت تلقی کردند. با این حال کاشف به عمل آمد که این بخش برای همان اسکین‌های قدیمی بوده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments