جوکر و پویزن آیوی پاییز امسال به فورتنایت خواهند آمد

البته استفاده از آن‌ها ۳۰ دلار برایتان آب می‌خورد

جوکر و پویزن آیوی پاییز امسال به فورتنایت خواهند آمد سورنا رضایی ۰ ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
باندل The Last Laugh برای فورتنایت

شرکت اپیک گیمز با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی، از باندل The Last Laugh برای فورتنایت رونمایی کرد. این باندل پاییز امسال از راه می‌رسد.

اپیک گیمز چند روز پیش روشی جدید برای پرداخت خرید‌های درون‌برنامه‌ای در نسخه‌‌های اندروید و iOS فورتنایت معرفی کرد. این روش پرداخت مستقل از درگاه‌های ویژه‌ی اپل و گوگل بوده و به همین جهت، خرید از طریق آن ۲۰٪ هزینه‌ی کمتری برای کاربران به همراه دارد. این اقدام اپیک به مذاق اپل و گوگل خوش نیامد. در نتیجه، با استناد به قوانین که توسعه‌دهندگان را ملزم می‌کند فقط از درگاه پرداخت فروشگاه استفاده کنند، فورتنایت را به دلیل عدم تمکین، از فروشگاه‌های خود حذف کردند. اگرچه این اتفاقات حواشی بسیاری را در فضای مجازی به وجود آورده اما باعث نمی‌شود روند انتشار محتواهای جدید متوقف شود.

شرکت اپیک گیمز ساعاتی قبل یک بیانیه‌ی رسمی از طریق وب سایت خود به اشتراک گذاشت و به واسطه‌ی آن از باندل The Last Laugh برای فورتنایت رونمایی کرد. این باندل در تاریخ ۲۷ آبان (مصادف با ۱۷ نوامبر) به صورت دیجیتالی و فیزیکی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نسخه‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس هم در زمان انتشار این باندل را دریافت خواهند کرد. طبق آنچه در بخش دیگری از بیانیه‌ی اپیک گیمز آمده، این باندل ۳۰ دلار قیمت‌گذاری شده و شامل ۱۱ آیتم مختلف می‌شود که در ادامه قرار نوشته شده‌اند:

  • هزار وی-باک
  • سه پوسته‌ی جدید: جوکر، پویزن آیوی و مایداس رکس
  • سه کوله پشتی جدید: Back Bloom ،Laugh Riot و Midas Crest
  • چهار تبر جدید: Ivy Axe ،The Joker’s Revenge ،Bad Joke و Kingmaker
  • کارت Contrail

نخستین باری نیست که اپیک گیمز پوسته‌هایی را به فورتنایت اضافه می‌کند که با الهام از کمیک بوک‌های دی‌سی طراحی شده‌اند. سپتامبر گذشته پوسته‌های بتمن و کت‌وومن به این بازی بتل رویال اضافه شده بودند. فوریه‌ی امسال هم هارلی کوئین به جمع پوسته‌های قابل‌انتخاب پیوسته بود. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت اما ظاهرا تیم توسعه‌ی بازی از بازخوردهای طرفداران رضایت داشته و در نتیجه، احتمال ادامه یافتن این روند طی ماه‌های آینده وجود دارد.

شرکت اپیک گیمز در بخش پایانی بیانیه‌ی خود تاکید کرد باندل The Last Laugh برای دارندگان نسخه‌های موبایل هم در دسترس قرار خواهد گرفت. جزئیات تکمیلی پیرامون خرید این باندل روی اندروید و iOS به‌زودی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا