تایتان بنفش مارول اینبار در کاپ بازی Fortnite حاضر شد

ببرید و بشکن بزنید!

کاپ بازی Fortnite - شخصیت تانوس

در جدیدترین کاپ بازی Fortnite اینبار می‌توانید شخصیت تانوس (Thanos) را به دست آورده و با دستکش بی‌نهایت دیوار و پله بسازید! در حالی که پیروزی در این کاپ، کار فوق‌العاده سختی خواهد بود.

بازی فورتنایت همیشه به عنوان یک پورتال رسانه‌ای که جزئیات بسیاری را از دنیای بازی، سینما یا حتی ورزش در قالب اسکین و رویدادهای مختلف شامل می‌شود، شناخته شده است. با این حال دنیای ابرقهرمان‌های مارول طی دهه اخیر طرفداران بسیاری را جمع کرده و در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ هیجان را به صورت تمام و کمال به حد رساند؛ جایی که تایتان دیوانه، تانوس کل جهان را با پیدا کردن سنگ‌های ابدیت هدف قرار داد و نیمی از جمعیت تمام موجودات زنده از جمله انسان‌ها را پاک کرد! در آن زمان اتفاقات بسیاری در سطح اینترنت افتاد که از جالب‌ترین آن‌ها می‌توان به جستجو Thanos در گوگل و سپس زدن روی دستکش بی‌نهایت یاد کرد که با انجام آن، نیمی از نتایج پیدا شده پاک می‌شدند. اما آیا چنین رویداد بزرگی در دنیای سینما از زیر دست اپیک گیمز به راحتی رد می‌شود؟

در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار شخصیت تانوس داخل بازی Fortnite دیده شد، به نحوی که با اکران فیلم Avengers: Infinity War، بازیکنان داخل نقشه بازی باید سعی می‌کردند تا دستکش بی‌نهایت را در نقطه‌ای کاملا اتفاقی پیدا کنند. سپس کسی که آن را بر دست می‌کرد، رسما به خود ثانوس تبدیل می‌شد! بازیکنی که دستکش را به دست آورده می‌توانست با کوبیدن مشت بر زمین دشمنان دور و ور خود را له کرده یا با یک حمله لیزری آن‌ها را از فاصله دور به آخرت بفرستد. همچنین اگر کسی موفق می‌شد تا او را بزند، خود دستکش را به دست آورده و تبدیل به تانوس می‌شد.

بعد از آن نیز در سال ۲۰۱۹ با اکران فیلم Avengers: Endgame دوباره شاهد بازگشت شخصیت تانوس در بازی Fortnite بودیم، اما اینبار دیگر خبری از برداشتن دستکش نبود، بلکه بازیکن باید ۶ سنگ ابدیت را داخل نقشه به صورت اتفاقی پخش شدن بودند را پیدا می‌کرد تا در نهایت شاهد حمله ارتش تانوس به جزیره فورتنایت و در آخر یک مبارزه تن به تن با خود او می‌بود. لازم به ذکر است که در این زمان کاربران می‌توانستند در فروشگاه داخل بازی اسکین تایتان بنفش را خریداری کنند، اما هم‌اکنون بعد از گذشت دو سال، می‌توانید در کاپ بازی Fortnite رایگان آن را به دست آورید!

کاپ بازی Fortnite اسکین شخصیت تانوس را رایگان می‌دهد، اما به بهایی بسیار سخت!

در روز ۳۱ خرداد (۲۱ ژوئن) کاربران می‌توانند در کاپ بازی Fortnite که برای اسکین تانوس گذاشته شده شرکت کنند تا با رقابتی نزدیک با سایر بازیکنان، برنده آن شوند. این در حالی است که پیروزی در این رقابت، درست به مانند سایر کاپ‌های این بازی هرگز کار راحتی نیست و عملا باید سه ساعت سخت تلاش کنید تا در قامت تانوس ظاهر شوید.

برای شرکت در این کاپ، تنها کافیست تا روی عکس آن هنگام انتخاب مود بازی کلیک کنید، سپس یک یار دیگر برای خود پیدا کرده و به صورت دو نفره تا سه ساعت مدام بازی کنید. تیمی که بیشترین امتیاز در منطقه خود را به دست آورده باشد، برنده اسکین تانوس خواهد شد. همچنین اگر هر تیمی تعداد ۸ امتیاز بیشتر را کسب کرده باشد، یک اسپری مخصوص را هم برنده خواهد شد. در آخر نیز خرید این اسکین از تاریخ ۵ تیر (۲۶ ژوئن) از طریق فروشگاه داخل بازی امکان‌پذیر خواهد که شامل خود تانوس و تمام متعلقاتش می‌شود.

همچنین با شروع فصل هفتم Fortnite ظاهرا علاوه بر شخصیت‌های مارول و دی سی، اینبار می‌توانید کنترل ریک سانچز (Rick Sanchez) از سریال محبوب Rick And Morty را به دست گرفته و با یک تهدید فضایی مبارزه کنید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا