تماشا کنید: حمله بیگانگان در اولین تریلر داستانی فصل هفتم Fortnite Season 2

سوپرمن و ریک به فورتنایت می‌آیند

تماشا کنید: حمله بیگانگان در اولین تریلر داستانی فصل هفتم Fortnite Season 2 سورنا رضایی ۰ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی

اپیک گیمز دقایقی قبل اولین تریلر داستانی فصل هفتم Fortnite Season 2 را در کانال یوتیوب خود قرار داد. فصل جدید Invasion نام دارد.

اگرچه فورتنایت یک بازی چندنفره است، تیم توسعه تمرکز ویژه‌ای روی داستان داشته و سعی می‌کند تمامی تغییراتی که در محتویات محصول مانند نقشه و لیست کاراکترها به وجود می‌آید را از طریق رویدادهایی توجیه کند. در فصل ششم چپتر دوم، مامور جونز موفق شد پایداری را به زیرو پوینت بازگرداند اما او می‌دانست این پایداری دائمی نخواهد بود. از همین رو، با شخصیت مارموزی به نام فاندیشن وارد همکاری شد تا بتواند مشکل جزیره را یک بار برای همیشه حل کند. مامور جونز در مقابل باید جنو را در اختیار فاندیشن می‌گذاشت.

اپیک گیمز طی روزهای اخیر اطلاعات زیادی را پیرامون فصل هفتم Fortnite Season 2 به اشتراگ گذاشت. شرکت آمریکایی نه تنها تاریخ آغاز فصل جدید در کشورهای مختلف را فاش ساخته، بلکه تیزرهای کوتاهی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده که علی‌رغم کوتاه بودنشان، نکات مهمی را در خود جای داده‌اند. با در نظر گرفتن شواهد، گمانه زنی‌هایی به وجود آمد مبنی بر اینکه اولین تیزر از حضور سوپرمن در فصل جدید خبر می‌دهد و دومین تیزر هم کراس‌اُور فورتنایت با سریال Rick and Morty را تایید می‌کند. حالا با اطمینان می‌توان گفت گمانه‌زنی‌ها صحیح بوده‌اند.

اپیک گیمز ساعاتی دقایقی قبل اولین تریلر داستانی فصل هفتم Fortnite Season 2 را منتشر کرد. این ویدیو نزدیک به دو دقیقه زمان داشته و در ابتدا ساکنان مختلف جزیره را نشان می‌دهد که با اتفاقات عجیب و غریبی روبرو شده‌اند. برای مثال، می‌توان به حلقه‌های کشت‌زار (پدیدار شدن اشکال هندسی در مزارع) اشاره کرد. این روند ادامه دارد تا اینکه سفینه اصلی موجودات فضایی ظاهر شده و The Spire را نابود می‌کند. اگر اتفاقات اخیر فورتنایت را دنبال کرده باشید، باید بدانید The Spire در واقع سازه‌ای است که فاندیشن ساخته بود تا زیرو پوینت را ببندد. در انتهای تریلر هم فاندیشن را می‌بینیم که از آسمان به داخل آب سقوط می‌کند.

تریلر داستانی فصل هفتم Fortnite Season 2 تنها ویدیویی نیست که اپیک گیمز اخیرا به اشتراک گذاشته است. دومین تریلر، به بتل پس اختصاص داشته و حضور پوسته‌های جدید را تایید می‌کند. طبق آنچه در ویدیوها به نمایش درمی‌آید، دو شخصیت سوپرمن و ریک سانچز به‌زودی به Fortnite خواهند آمد. این ویدیو همچنین صحنه‌هایی از گیم‌پلی فصل جدید را نشان می‌دهد که شامل مبارزه ساکنان جزیره با موجودات فضایی می‌شود. رهبری ساکنان جزیره بر عهده فردی به نام دکتر اسلون قرار دارد.

طبق اطلاعاتی که در وب سایت رسمی اپیک گیمز قرار گرفته، سفینه‌های کوچک تنها به بیگانگان تعلق نداشته و کاربران می‌توانند کنترلشان را به دست گرفته و از آن شلیک برای دشمنان بهره ببرند. به این موارد، باید تغییرات متعدد در نقشه را هم اضافه کرد که بدون شک طی ساعات آینده جزئیات تکمیلی در این باره منتشر خواهند شد.

در انتها، لازم به ذکر است فصل جدید فورتنایت امروز شروع می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا