1%
  • 0/10

باگ فصل 6 بازی Fortnite به شما جان بی‌نهایت می‌دهد!

اولین باگ فصل

باگ فصل 6 بازی Fortnite به شما جان بی‌نهایت می‌دهد! ۰ ۰۵ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
فصل 6 بازی Fortnite

اخیرا در فصل 6 بازی Fortnite کاربران خبر از یک باگ داده‌اند که با استفاده از آن، می‌توانید جان خود را نامحدود کرده و به همان اندازه Victory Royale بگیرید!

درواقع در بازی‌های آنلاین و رقابتی معمولا سازندگان سعی می‌کنند تا با دقت هرچه بیشتر، تعداد باگ‌ها و مشکلات را به حداقل برسانند. با این وجود در سال گذشته بازی Call of Duty: Warzone که یکی از پرطرفدارترین عناوین حاضر در سبک بتل رویال است، همیشه اعتراض بازیکنان برای داشتن باگ‌های فراوان و آپدیت‌های سنگین برای رفع این باگ‌ها به همراه داشته است.

با این حال جالب است بدانید که رقیب همیشگی این عنوان، یعنی بازی Fortnite که در این زمینه همواره با پشتیبانی مثبت Epic Games همراه بوده و کاربران را راضی نگه داشته، در شروع فصل جدید این عنوان یک باگ بسیار بزرگ را اضافه کرده که بازیکنان را به جان نامحدود می‌رساند!

باگ فصل 6 بازی Fortnite

فصل 6 بازی Fortnite

یک یوتوبر به نام OrangeGuy در یکی از جدیدترین ویدیوهای خود نشان داده که اگر کاربران در بازی Fortnite یک قارچ آبی (Slurpy Mushroom) پیدا کرده و سپس یک سرویس بهداشتی سیار (دستشویی‌های آبی رنگ که معمولا در پمپ بنزین‌ها پیدا می‌شوند) قایم شوند، می‌توانند جان بی‌نهایت دریافت کنند. البته دقت کنید که برای انجام این کار و استفاده از این باگ، حتما باید با تبر خود به آن ضربه زده و درصد سلامتی آن را به کمترین حد ممکن برسانند؛ سپس قارچ را مصرف کرده و داخل آن قایم شوید تا یکی از یاران شما سازه را نابود کرده و گلیچ جان نامحدود فعال شود.

در نظر داشثه باشید که این باگ به شما این قابلیت را نمی‌دهد که بدون آسیبب در مقابل حملات دشمنان بمانید، بلکه اثر قارچ خورده شده به صورت مداوم تکرار خواهد شد. به علاوه، این یوتوبر اظهار کرده که شاید کاربران مجبور شوند تا چندین بار این حرکت را تکرار کنند تا در نهایت جواب دهد؛ با این وجود اگر موفق به انجام این کار شوید، نتیجه آن قطعا ارزش چندین بار تلاش را خواهد داشت. به هرحال چنان که در ویدیو این یوتوبر دیده شده، ظاهرا با این گلیچ دیگر آسیبی را پس از رد شدن Storm نیز نخواهید دید؛ به نحوی که حتی در اولین و دومین مرحله از آن حتی جان اضافه دریافت خواهید کرد.

جالب است که ببینیم شرکت Epic Games تا چند وقت دیگر این مشکل را برطرف می‌کند؛ چراکه وجود داشتن چنین باگی قطعا باعث می‌شود تا کاربران با استفاده از آن به راحتی Victory Royale بگیرند. این در حالی است که پیش از این نیز مسائل جزئی مانند مشکل پیش آمده در فصل 6 بازی Fortnite به سرعت توسط این شرکت با یک به روزرسانی ساده رفع شده بودند و انتظار می‌رود که در روزهای آینده نیز همین اتفاق رخ دهد.

همچنین لازم به ذکر است که برخی دیگر از کاربران اظهار کرده‌اند که افراد به صورت تک‌نفره نیز می‌توانند این گلیچ را فعال کنند؛ به نحوی که ابتدا مراحل را تا زمان خراب کردن سازه طی کرده و سپس یک نارنجک را ییش از ورود به آن پرتاب کنید تا به جای یک نفر دیگر وظیفه تخریب را داشته باشد.

فصل 6 بازی Fortnite هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس به علاوه کنسول همراه نینتندو سوییچ و سیستم عامل اندروید برای دریافت در دسترس قرار دارد. همچنین اگر از طرفداران این عنوان هستید، در ادامه همین فصل، باید منتظر حضور شخصیت‌های دنیای DC در کنار دایناسورها نیز باشید!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments