1%
  • 0/10

شخصیت Desthstroke به فصل 6 بازی Fortnite در کنار بتمن اضافه خواهد شد

کراس‌اور داستانی دنیای DC و Fortnite

شخصیت Desthstroke به فصل 6 بازی Fortnite در کنار بتمن اضافه خواهد شد ۰ ۰۴ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
فصل 6 بازی Fortnite و شخصیت Deathstroke از دنیای DC

اخیرا در کتاب‌های کامیک Batman/Fortnite: Zero Point به این مورد اشاره شده که در فصل 6 بازی Fortnite شخصیت Deathstroke نیز در کنار بتمن و سایر کاراکترهای DC به این عنوان اضافه خواهد شد.

بازی فورتنایت همیشه جدای از سبک جالب و چالش‌برانگیز آن، درباره اضافه کردن اسکین‌های مختلف، از بازی‌ها و فیلم‌ها گرفته تا افراد معروف، بوده است. همچنین بخش‌های جالبی مانند Party Royale و سینما داخل بازی باعث شده‌اند تا در کنار بازی در سبک بتل رویال و کشتن یکدیگر، فورتنایت به نوعی رسانه نیز تبدیل شود که جدیدترین اتفاقات دنیای گیم و سینما در آن بازتاب داده می‌شوند.

این درحالی است که حتی غیر قابل دسترس‌ترین شخصیت‌ها و اسکین‌ها مانند Kratos از بازی God of War نیز که تنها در سری انحصاری روی کنسول‌های پلی استیشن قابل کنترل است، به جهان Fortnite نیز اضافه شده و حال کاربران در هر پلتفرمی می‌توانند او را در کنار Deadpool قرار دهند!

تقابل داستانی فصل 6 بازی Fortnite و دنیای DC

فصل 6 بازی Fortnite و شخصیت Deathstroke از دنیای DC

طبق اعلام رسمی در فصل جدید فورتنایت که حدودا یک هفته از آن می‌گذرد، قرار است تا یک Crossover بین این بازی و دنیای DC ایجاد شود که احتمالا در ماه آینده شروع خواهد شد. با این حال جالب است بدانید که برخی اطلاعات داستانی این رویداد در کامیک‌های Batman/Fortnite: Zero Point گفته شده و در چهارمین قسمت از آن، شخصیت Deathtroke در کنار بتمن دیده شده است.

با این حساب، بسیاری از کاربران دیده شدن این شخصیت را همراه با مدل جدیدی از هارلی کویین و بتمن به عنوان اسکین‌های جدید در فصل 6 بازی Fortnite می‌دانند که به احتمال بسیار زیاد انجام هم خواهد شد. این درحالی است که هم‌اکنون طرفداران DC بیشتر از دیده شدن Deathstroke در فورتنایت، برای مشاهده او در فیلم جدید Justice League نسخه زک اسنایدر خوشحال هستند و امیدوارند تا در آینده نیز او را در سایر فیلم‌های دنیای سینمایی دی سی ببینند.

البته لازم به ذکر است که حضور این شخصیت در فصل 6 بازی Fortnite از همان شروع فصل هم مشخص بود و کاربران با دیدن اسکین کاراکتر Raven (که دشمن اصلی Deathstroke است)، متوجه شده‌اند که او به عنوان اسکین بعدی اضافه خواهد شد. همچنین جالب است بدانید که یکی از شایعه‌های اخیر درباره فورتنایت این است که احتمالا زره تن Agent Jones با برخی قطعات لباس Deathstroke مانند زره Beskar مندلورین قابل ارتقا خواهد بود.

درواقع این کاراکتر اولین اسکین DC نیست که وارد جهان برهم ریخته و پر از هیجان فورتنایت می‌شود، بلکه در گذشته شخصیت‌های بسیاری از جمله Harley Queen، Joker، Green Arrow، Poison Ivy و The Flash در فصل‌های مختلف اضافه شده بودند.

کامیک بخوانید و جایزه ببرید!

فصل 6 بازی Fortnite و شخصیت Deathstroke از دنیای DC

علاوه بر موارد فوق، نکته قابل توجه درباره کتاب‌های کامیک Batman/Fortnite: Zero Point اینجاست که اگر آن‌ها را خریداری کنید، یک کد دریافت خواهید کرد که با آن آیتم‌های مرتبطی را در بازی خواهید گرفت. همچنین اگر شش کد را دریافت کرده و در فصل 6 بازی Fortnite استفاده کنید، به اسکین Armored Batman Zero دسترسی پیدا خواهید کرد که زره شخصیت کامیک بوکی بتمن خواهد بود. به علاوه، افرادی که در سرویس‌های آنلاین DC Comics عضو باشند می‌توانند به صورت رایگان کدهای جایزه مربوط به این رویداد را دریافت کنند.

به هر حال همانطور که اشاره شد، در کنار اسکین‌ها و آیتم‌های این Crossover، قرار است تا داستان بازی هم پیشرفت کند؛ به نحوی که به گفته نویسنده کامیک Batman/Fortnite: Zero Point، کریستوس گِیج (Christos Gage)، رازهای بسیاری از فصل 6 بازی Fortnite فاش خواهد شد که هرگز ندیده بودید.

هنگامی که اولین بار DC برای نوشتن یک داستان مرتبط با Fortnite به من پیشنهاد نویسندگی یک مجموعه کامیک را داد، با خود گفتم که داستان آن بسیار جالب می‌شود؛ اما بعد از آن که با دونالد ماسترد (Donald Mustard) صحبت کردم متوجه شدم که تا چه حدی قرار است تا درباره رازهای بازی فورتنایت در قالب کامیک پیشروی کنیم؛ به نحوی که طرفداران هرگز آن‌ها را ندیده و بخش بزرگی از آن نیز با داستان اصلی فصل 6 بازی Fortnite در ارتباط خواهد بود.

من همچنین ایده‌های بسیاری را هم درباره اضافه کردن سایر شخصیت‌های DC به این سری از کامیک‌ها دارم که نحوه آشنا شدن با بتمن و جایگاه آن‌ها قطعا برای طرفداران جالب خواهد بود. به هر حال هنر به تصویر کشیدن این داستان توسط رایلی، کریسشن، نلسون و جان بسیار فوق‌العاده است و مطمئنم که اگر طرفداران فورتنایت، DC یا خود بتمن باشید، این مجموعه برای شما فوق‌العاده خواهد بود.

فصل 6 بازی Fortnite هم‌اکنون به صورت رایگان در تمامی پلتفرم‌های حاضر قابل دریافت است. همچنین اگر داستان فصل جدید این بازی برای شما جالب است، بد نیست بدانید که این احتمال وجود دارد تا به‌زودی دایناسورها را در فورتنایت ببینید!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments