#مهسا_امینی

آیا باید منتظر حضور دایناسورها در فصل ششم Fortnite Chapter 2 باشیم؟

شواهد که اینگونه می‌گویند

آیا باید منتظر حضور دایناسورها در فصل ششم Fortnite Chapter 2 باشیم؟ سورنا رضایی ۰ ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
دایناسورها در فصل ششم Fortnite Chapter 2

با توجه به اطلاعاتی که توسط یک دیتاماینر پیدا شده، کاربران در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور دایناسورها در فصل ششم Fortnite Chapter 2 خواهند بود.

فصل ششم Fortnite Chapter 2 سرانجام دو روز پیش منتشر شد. پس از اینکه پایداری زیرو پوینت به کمترین میزان خود رسید، مامور جونز از سوی سازمان The Order دستور یافت جزیره را ترک کند اما او نپذیرفت؛ زیرا می‌دانست در صورت نابودی زیرو پوینت، تمام هستی از بین می‌رود. او تمام تلاش خود را به کار گرفت و به کمک شخصیت‌هایی از جمله سارا کانر، خدای جنگ و مستر چیف خود را به زیرو پوینت رساند و سپس گوی آبی رنگی که در اختیار داشت را به سمت آن پرتاب کرد. این اقدام، نابودی زیرو پوینت را برای مدت کوتاهی به تعویق انداخت.

زیرو پوینت در حال حاضر پایدار بوده و به نظر نمی‌رسد چیزی جهان هستی را تهدید کند. با این حال، مامور جونز می‌داند این شرایط همیشگی نبوده و باید اقدام دیگری انجام دهد. از همین رو، شخصیت محبوب فورتنایت می‌خواهد با کمک فردی به نام فاندیشین راه حلی دائمی بیابد. در مقابل، او باید جنو را در اختیار فاندیشین بگذارد؛ فردی که احتمالا یکی از اعضای سازمان The Order است. با وجود اقدام مامور جونز، تغییراتی در نقشه به وجود آمده و به نظر می‌رسد تغییرات دیگری در راه هستند.

اینطور که به نظر می‌رسد، کاربران باید خود را برای حضور دایناسورها در فصل ششم Fortnite Chapter 2 آماده کنند. کاربران به محض شروع فصل ششم و در دسترس گرفتن سرورهای بازی به گشت و گذار در نقشه پرداخته تا ببینند چه تغییراتی در محیط به وجود آمده است. آن‌ها در همین حین متوجه شدند تخم‌هایی نسبتا بزرگ در نقشه قرار دارند. با گذشت مدت کوتاهی از کشف شدن تخم‌‎ها، یکی از کاربران توییتر به نام FortTory سعی کرد فایل‌های بازی را بررسی کند تا شاید از این طریق بتواند به اطلاعات مد نظر دست یابد. او نهایتا متوجه شد فایل مرتبط با تخم‌ها MI_Dino_Splats-01.uasset نام دارند. وجود کلمه‌ی Dino در نام فایل کافی بود تا گمانه‌زنی‌ای مبنی بر اضافه شدن دایناسورها به وجود بیاید.

حضور دایناسورها در فصل ششم Fortnite Chapter 2 در صورت حقیقت داشتن چندان هم عجیب و غریب نخواهد بود. در حال حاضر، حیوانات مختلفی از جمله مرغ و گرگ به بازی اضافه شده‌اند تا کاربران به شکار آن‌ها پرداخته یا رامشان کنند. علاوه بر این، اپیک گیمز چندی پیش با انتشار یک متن کوتاه در حساب توییتری خود از اضافه شدن حیوانات درنده و ترسناک به فورتنایت در آینده خبر داد؛ اتفاقی که می‌تواند به حضور دایناسورها منجر شود.

در انتها، لازم به ذکر است فورتنایت برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم، رایانه‌های شخصی و سیستم عامل‌های تلفن همراه در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا