چه ارتباطی میان دواین جانسون و اسکین فاندیشن در فورتنایت وجود دارد؟

همه چیز از یک ویدیو آغاز شد

چه ارتباطی میان دواین جانسون و اسکین فاندیشن در فورتنایت وجود دارد؟ سورنا رضایی ۰ ۰۱ فروردین ۱۴۰۰
اسکین فاندیشن

کاربران فضای مجازی با کنار هم قرار دادن شواهد به این نتیجه رسیدند که میان دواین جانسون و اسکین فاندیشن در فورتنایت ارتباطی وجود دارد.

اگر Fortnite را طی ماه‌های اخیر دنبال کرده باشید، باید بدانید زیرو پوینت پایداری خود را از دست داده و مامور جونز از سوی سازمان The Order ماموریت یافته بود آن را به حالت قبل بازگرداند. تلاش‌های جونز نتیجه نداد و با شروع فصل ششم چپتر دوم، زیرو پوینت در شرایط بسیار وخیم‌تری قرار گرفت تا جایی که مافوق جونز دستور داد جزیره را ترک کند. او که از پیامدهای نابودی زیرو پوینت خبر داشت، تمام تلاش خود را به کار گرفت با استفاده از یک گوی آبی رنگ پایداری را به زیرو پوینت بازگرداند؛ اتفاقی که نهایتا رخ داد اما دائمی نیست.

پس از بازگرداندن پایداری به زیرو پوینت، شاهد معرفی یک شخصیت مرموز به نام فاندیشن بوده‌ایم که به محض خروج از سفینه‌ی خود قصد داشت مامور جونز را به قتل برساند. جونز گفت در صورتی که به او در پایدارسازی زیرو پوینت کمک کند، جنو را در اختیارش می‌گذارد. فاندیشن هم پذیرفته و فعلا با دشمن قدیمی خود وارد همکاری شده است. در حال حاضر سوالات زیادی وجود دارد که طرفداران فورتنایت پاسخی برایش نمی‌یابند؛ برای مثال، فاندیشن کیست و چه اتفاقی میان او و مامور جونز رخ داد. از همه مهم‌تر، نقش جنو در این ماجرا چیست؟

کاربران فضای مجازی با کنار هم قرار دادن شواهد به این نتیجه رسیده‌اند که میان دواین جانسون (Dwayne Johnson) و اسکین فاندیشن در Fortnite ارتباطی وجود دارد. جانسون چندی پیش یک ویدیو در حساب کاربری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و در آن درباره‌ی اهمیت روز ۱۶ مارس در یک فرهنگ خاص صحبت کرد. او وارد جزئیات نشد و نگفت آن فرهنگ به کجا تعلق دارد اما تاکید داشت ارتباطی میان فرهنگ مزبور و او هست. از همه جالب‌تر، جانسون در کپشن پست خود به نوشتن The Foundation بسنده کرد. از آن‌جایی که فصل ششم چپتر دوم فورتنایت در تاریخ ۱۶ مارس آغاز شد، بسیاری از کاربران فضای مجازی گمان می‌کنند اسکین فاندیشن بر اساس جانسون ساخته شده است.

شواهد به همین دو مورد خلاصه نمی‌شود. یکی از کاربران فضای مجازی تصویر فاندیشن و دواین جانسون را کنار هم قرار داده و به این نتیجه رسیده که از لحاظ ظاهری شباهت‌هایی میانشان وجود دارد. اگر دقت کنید، روی دست چپ و قفسه‌ی سینه‌ی سمت چپ جانسون یک تتوی بسیار بزرگ وجود دارد. شرایط برای فاندیشن هم به همین منوال است. دست چپ و قفسه‌ی سینه‌ی سمت چپ او رنگ متفاوتی نسبت به دیگر نقاط زره‌اش دارد. علاوه بر این، یکی از کاربران به بررسی فایل‌های بازی پرداخت و متوجه شد در نام فایل‌های صدای مربوط به فاندیشن عبارت DJ قرار داد. گروهی از کاربران معتقد هستند این عبارت اشاره‌ی مستقیمی به Dwayne Johnson است.

در انتها، لازم به ذکر است فورتنایت برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم، رایانه‌های شخصی و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا