برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شایعه: منتظر همکاری فورتنایت با دزدان دریایی کارائیب باشید

حضور کاپیتان جک اسپارو در بتل رویال

شایعه: منتظر همکاری فورتنایت با دزدان دریایی کارائیب باشید ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ بازی | گیم کپی لینک
همکاری فورتنایت با دزدان دریایی کارائیب

براساس موارد جدیدی که فاش شده به زود‌ی می‌توانیم شاهد همکاری فورتنایت با دزدان دریایی کارائیب و حضور کاپیتان جک اسپارو در آن باشیم.

در ماه آپریل گذشته نقشه راه بازی فورتنایت برای سال 2024 فاش شد و اکنون نیز هر چه اطلاعات و موارد بیشتری از بازی منتشر شده و یا حتی فاش می‌شود نشان می‌دهد این نقشه راه کاملا درست بوده و چندین همکاری مختلف در راه این بازی بتل رویال چند نفره شرکت اپیک گیمز (Epic Games) خواهند بود.

یکی از این موارد به مجموعه Pirates of the Caribbean یا همان دزدان دریایی کارائیب ارتباط داشت که حقوق آن متعلق به شرکت دیزنی (Disney) است. اکنون اطلاعات جدید از سوی کاربر HYPEX که منبعی شناخته شده و قابل اطمینان بوده در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق بیان می‌‎دارد پلی‌تست‌ها برای دومین به‌روزرسانی از فصل سوم بازی آغاز شده و احتمالا این موضوع شامل همکاری فورتنایت با دزدان دریایی کارائیب خواهد بود.

تاکنون جزئیات چندانی در خصوص این همکاری به صورت رسمی ارائه نشده اما اطلاعاتی که فاش شده بودند بیان می‌داشتند حداقل یک اسکین که متعلق به شخصیت کاپیتان جک اسپارو بوده در این همکاری در دسترس مخاطبین قرار می‌گیرد که چندان نیز غافل‌گیرکننده به شمار نمی‌رود. زیرا جک اسپارو شخصیت اصلی و نمادین مجموعه دزدان دریایی کارائیب محسوب می‌شود.

اطلاعات فاش شده‌ای که پیش از این در ماه ژانویه انتشار یافته بودند به حضور این شخصیت در بازی در آینده اشاره می‌کردند. این موضوع توسط نیک بیکر (Nick Baker) از فعالان صنعت بازی در پادکست XboxEra مورد اشاره قرار گرفته بود که در آن بیکر اظهار داشت که بنا بر آن چه که از یک منبع ناشناس شنیده، حضور جک اسپارو برای فوتنایت برنامه‌ریزی شده است. چنان‌چه این همکاری برای فصل سوم برنامه‌ریزی شده باشد، مدت زمان زیادی نباید منتظر صورت گرفتن آن بمانیم.

در صورتی که لباس و اسکین کاپیتان جک اسپارو بخواهد در جریان همکاری فورتنایت با دزدان دریایی کارائیب در دسترس قرار بگیرد انتظار می‌رود باندلی از این شخصیت شامل یک سلاح و هم‌چنین ایموت مخصوص به او در فروشگاه بازی برای مخاطبین قرار داده شود. سایر شخصیت‌های این مجموعه نیز می‌توانند طی این همکاری در بازی قرار بگیرند اما در حال حاضر اشاره‌ای به هیچ یک از آن‌ها صورت نگرفته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments