اسکین های Resident Evil در بازی فورتنایت!

چه کارکتر‌هایی به فورتنایت می‌آیند؟

اسکین های Resident Evil در بازی فورتنایت! نریمان هروی ۰ ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
اسکین های Resident Evil در بازی فورتنایت

طی اطلاعات درزکرده، اپیک گیمز باری دیگر با کپکام همکاری می‌کند و قرار است اسکین های Resident Evil را در بازی فورتنایت ببینیم.

بنا بر اطلاعاتی که به بیرون درز کرده‌اند، فورتنایت آماده است تا همکاری دیگری با کپکام انجام دهد و باری دیگر اسکین های Resident Evil به بازی فورتنایت راه پیدا می‌کنند. بازی Resident Evil 4 Remake به زودی منتشر می‌شود . زمان خوبی برای تجربه دوباره این بازی ژانر وحشت است. کپکام قبلا همکاری‌هایی مثل اسکین‌های Street Fighter و البته Resident Evil انجام داده است. همکاری بعدی این ۲ شرکت قطعا مهم و جذاب خواهد بود.

همان گونه که گفته شد، این اولین باری نیست که اسکین های Resident Evil را در بازی فورتنایت می‌بینیم. در اکتبر سال ۲۰۲۱ کپکام ۲ اسکین مختلف را راهی بازی فورتنایت کرد. این ۲ اسکین مربوط به کریس ردفیلد و جیل ولنتاین بودند و هر کدام از آنان ۲ استایل متفاوت داشتند. این ۲ اسکین به مناسبت خاصی عرضه نشدند، چرا که بازی Resident Evil Village حدود چند ماه قبل از این همکاری منتشر شد.

البته که کریس ردفیلد و جیل ولنتاین تنها کارکترهای محبوب سری Resident Evil محسوب نمی‌شوند. نشت اطلاعاتی اخیر حاکی از این است که کپکام اسکین‌های لئون کندی و کلر ردفیلد را به فورتنایت می‌آورد. البته هنوز لباس این ۲ کرکتر مشخص نشده ولی احتمال می‌دهیم که حداقل ۲ استایل متفاوت برای هر کدام از آنان در نظر گرفته شده است. اطلاعات درزکرده حاکی از این هستند که این اسکین‌ها در ابتدای فصل دوم چپتر ۴ عرضه می‌شوند.

عرضه این اسکین‌ها ممکن است بحث‌برانگیز باشد، چرا که بسیاری‌ها بر این باورند که لئون و کلر انتخاب‌های درستی نبودند. کارکتر لئون سال‌هاست که از اوج خود به عنوان محبوب‌ترین کارکتر سری فاصله گرفته و قاعدتا کلر هم محبوب‌ترین کارکتر زن سری رزیدنت اویل نیست.

انتخاب‌های زیادی برای کپکام وجود دارد که اسکین‌های بیشتری را به فورتنایت بیاورد. اسکین‌هایی مثل اسکین آلبرت وسکر، بانو دیمیتریس، هانک، ربکا چمبرز و یا حتی ایتن وینترز هم می‌توانند پای خود را از سری رزیدنت اویل به فورتنایت باز کنند. شما می‌توانید بازی Fortnite را روی تمام پلتفرم‌ها از جمله PC و موبایل و همچنین کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت تجربه نمایید.

نظر شما در مورد راه‌یابی اسکین های Resident Evil به بازی فورتنایت چیست؟ دوست دارید اسکین کدام کرکتر این سری محبوب به فورتنایت اضافه شود؟

1.5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا