1%
  • 0/10

لیدی گاگا به بازی Fortnite می‌آید

لیدی گاگا به بازی Fortnite می‌آید ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
گاگا به بازی Fortnite

تصویر جدیدی که به تازگی از سوی خواننده معروف منتشر شده، از حضور و آمدن لیدی گاگا به بازی Fortnite حکایت دارد.

با انتشار سیزن اول از چپتر پنجم بازی Fortnite در دسامبر گذشته، حالت بازی جدیدی تحت عنوان Fortnite Festival برای این بازی منتشر شد. حالتی که کار ساخت آن توسط استودیو هارمونیکس (Harmonix) صورت گرفته و شبیه کارهای قبلی این استودیو در مجموعه بازی Rock Band است. همزمان با انتشار این حالت بازی جدید، خوانند معروف یعنی ویکند (The Weeknd) به بازی افزوده شد و هم‌اکنون در فروشگاه آیتم‌های بازی قابل دسترسی است.
اکنون با توجه به این که سیزن دوم Fortnite Festival هفته آینده آغاز خواهد شد، به نظر می‌رسد شاهد حضور و آمدن یکی دیگر از خوانندگان معروف موسیقی پاپ یعنی لیدی گاگا به بازی Fortnite همزمان با این رویداد خواهیم بود. اشاره به این موضوع توسط خود این خواننده در شبکه اجتماعی‌اش صورت گرفت. این خواننده در شبکه ایکس یا همان توییتر سابق عکسی از آنچه که اسکین کاراکتر این خواننده در Fortnite خواهد بود را به اشتراک گذاشت.

این خواننده تصویر مذکور را با کوت کردن توییتی از سال 2019 که در آن با املای “?What’s fortnight” پرسیده بود فورتنایت چیست منتشر کرد. در پست جدید خود، گاگا اشتباه املای قبلی را تصحیح کرد و بدین ترتیب طرفداران متوجه علاقه و اعتیاد این خواننده معروف به بازی مورد بحث شدند.
در خصوص زمان آمدن لیدی گاگا به بازی Fortnite نیز، عکس منتشر شده تاریخ این امر را برابر روز پنج‌شنبه 22 فوریه اعلام و تایید کرده است. در حالی که حضور این خواننده سرشناس به رویداد Fortnite Festival مرتبط شده است، با این حال اسکین کاراکتر آن در تمامی بخش‌های بازی در دسترس خواهد بود. بدین ترتیب مخاطبین می‌توانند اسکین مورد نظر را از طریق فروشگاه آیتم‌ها خریداری و در هر دو حالت بازی بتل رویال و یا Zero Build استفاده نمایند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments