برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شایعه: همکاری دیگری از فورتنایت با Jujutsu Kaisen در راه است

منابع مطمئن مدعی شده‌اند

شایعه: همکاری دیگری از فورتنایت با Jujutsu Kaisen در راه است ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
فورتنایت با Jujutsu Kaisen

باری دیگر حرف و حدیث‌هایی در فضای اینترنت منتشر شده که به همکاری دیگری از فورتنایت با Jujutsu Kaisen در فصل جاری این بازی اشاره می‌کنند.

در ابتدای سال جاری بود که بسیاری از افشاکنندگان اطلاعات به این موضوع اشاره داشتند که قرار است محتویات جدیدی از Jujutsu Kaisen در سیزن دوم از فصل پنجم بازی فورتنایت در دسترس قرار بگیرد. با این حال خبری از این موضوع به صورت رسمی به گوش نرسید. اکنون باری دیگر شایعات مطرح شده حاکی از آن هستند که محتوای مرتبط با مجموعه Jujutsu Kaisen به زودی راه خود را در ساخته بتل رویال شرکت اپیک گیمز (Epic Games) باز می‌کنند. با توجه به تعداد شایعاتی که پیرامون این موضوع در چند ماه گذشته مطرح شده، شکی وجود ندارد همکاری فورتنایت با Jujutsu Kaisen اجتناب ناپذیر خواهد بود.

اطلاعات جدید از سوی حساب کاربری Wensoing در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق به اشتراک گذاشته و پس از آن توسط حساب کاربری ShiinaBR نیز با بازنشر شد. هر دو حساب کاربری در طول چند سال اخیر از اعتبار قابل توجهی برخوردار شده‌اند و حتی اگر اطلاعاتی که ارائه می‌دهند به صورت رسمی از سوی اپیک گیمز منتشر نشده باشد نیز می‌توان از صحت گزارشات آن‌ها اطمینان داشت. حساب کاربری Wensoing مدعی شده که دو شخصیت Maki Zenin و Panda به زودی در فورتنایت در دسترس قرار می‌گیرند.

هم‌چنین شخصیت Yuta Okkotsu نیز در کنار دو مورد اشاره شده به بازی اضافه می‌شود. با این حال Wensoing اشاره‌ای به شخصیت Toge Inumaki نداشته است. زیرا هر چهار شخصیت در پیش‌درآمد JJK حضور داشته و اضافه شدن هر چهار شخصیت به همراه یکدیگر به فورتنایت منطقی به نظر می‌رسد. هنوز مشخص نیست این همکاری جدید فورتنایت با Jujutsu Kaisen چه زمانی عرضه شود اما ممکن است در تاریخ 11 ماه می در دسترس قرار بگیرد. تاریخی که رویداد S29 JJK Cup نیز قرار بود عرضه شود. حال آن که Wensoing به صورت قطعی به این موضوع اشاره نداشته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments