برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

حالت جدید بازی Fortnite بازیکنان را در مقابل غول‌ها قرار داده و از جزیره فراری می‌دهد!

نام این حالت Daybreak است

حالت جدید بازی Fortnite بازیکنان را در مقابل غول‌ها قرار داده و از جزیره فراری می‌دهد! ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
حالت جدید بازی Fortnite

پس از عرضه آپدیت نسخه ۱۶.۴۰، به نظر می‌رسد که حالت جدید بازی Fortnite به نام Daybreak به زودی معرفی خواهد شد. اطلاعات مربوط به این بخش در فایل‌های این به روزرسانی توسط کاربران دیده و استخراج شده است.

فورتنایت همیشه به عنوان یک بازی سبک بتل رویال شناخته شده است، به حدی که حتی برخی از افراد نمی‌دانند که یک حالت تک‌نفره و داستانی نیز به عنوان بخشی از آن وجود دارد! با این حال بازی کردن حالت رایگان چند نفره و کشتن سایر بازیکنان برای بقا در جزیره، ظاهرا امروزه طرفداران بیشتری را دارد. در حالی که سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا کمی از مرز سبک بتل رویال، با حالت جدید بازی Fortnite فاصله بگیرند.

طبق اعلام کاربرانی که داده‌های مربوط به پچ ۱۶.۴۰ Fortnite را استخراج کرده‌اند، قرار است تا یک بخش جدید با محدودیت زمانی، به نام Daybreak به این بازی اضافه شود که در آن اتفاق‌های بسیار متفاوتی نسبت به آنچه که تا به امروز دیده بودیم خواهد افتاد.

در حالت جدید بازی Fortnite شاخ غول بشکنید و چتر ویژه را جایزه ببرید!

در واقع این مود باید مدت‌ها پیش منتشر می‌شد، چراکه در فایل‌های لو رفته از دادگاه اپیک گیمز (Epic Games) و اپل (Apple)، بخشی به نام Daybreak برای مدت‌ها پیش برنامه‌ریزی شده بود. با این حال احتمالا به زودی و شاید تا هفته آینده شاهد معرفی و قرار گرفتن آن در لیست بخش‌های مختلف بازی باشیم.

در این حالت جدید، شما در ساحل یک جزیره (که با جزیره اصلی بازی متفاوت است) بیدار خواهید شد و باید تلاش کنید تا تجهیزاتی را برای خود پیدا کنید. سیستم ساخت و ساز یا همان Craft که در ابتدای فصل معرفی شده بود در این بخش نیز کاربرد داشته و احتمالا با برخی تفاوت‌ها و پیشرفت‌ها همراه خواهد بود. با این وجود پس از پیدا کردن و ساختن تجهیزات کافی، ظاهرا شخصیت‌های دیگر و غول‌هایی سر راه شما قرار خواهند گرفت که دلیل پیدا کردن اسلحه را به شما نشان خواهند داد!

پس از آن نیز باید سعی کنید تا با از میان برداشتن آن‌ها به سراغ یک هلی‌کوپتر وسط جزیره بروید. اما این وسیله ظاهرا حاضر و آماده برای بازیکنان قرار داده نشده است؛ به هر حال اگر قرار بود تا سریعا با پیدا کردن هلی‌کوپتر برای دشمنان خود دست تکان داده و به راحتی فرار کنید، دیگر چالشی در کار نبود. به همین منظور شما باید آن را به هر زحمتی که هست با آخرین نفس‌های اسکین کاراکتر خود تعمیر کرده و سپس سوار آن شوید تا حس خلاص شدن از دست غول‌ها (یا اصلا معلوم نیست چه موجوداتی) را حس کنید!

هنوز تاریخ مشخصی برای این حالت جدید بازی Fortnite اعلام نشده و احتمالا در همین ماه یا شاید هم هفته، معرفی خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments