برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
 • 0/10

پرونده دادگاه اپیک گیمز اطلاعاتی از اسکین‌ها و رویدادهای بازی Fortnite را لو داد

حتی اسکین داوین جانسون!

پرونده دادگاه اپیک گیمز اطلاعاتی از اسکین‌ها و رویدادهای بازی Fortnite را لو داد ۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
رویدادهای بازی Fortnite

متن اظهارات اپیک گیمز در دادگاه، اطلاعات بسیاری از برنامه‌های این شرکت برای اسکین‌ها و رویدادهای بازی Fortnite را لو داد. به نحوی که برنامه طولانی مدت این کمپانی با برنامه‌ریزی حضور لبرون جیمز (LeBron James) و دواین جانسون (Dwayne Johnson) به عنوان اسکین فاش شده است.

سال گذشته شرکت اپیک گیمز (Epic Games) سعی کرد تا با دور زدن روش پرداختی از درگاه غیرمستقیم اپل (Apple) در App Store، روش آسان‌تر و ارزان‌تری را برای کاربران سیستم عامل iOS فراهم کند تا بتوانند اسکین‌ها و V-Bucks بازی Fortnite را خریداری کنند. با این حال مدتی نگذشت که شرکت اپل متوجه این مسئله شد و به سرعت دستور داد تا فورتنایت را از لیست بازی‌های فروشگاه آنلاین برنامه‌های اپ استور برداشته شود.

اما این باعث نشد تا اپیک گیمز دست از تلاش کردن بکشد، به نحوی که یک پرونده برای اپل و همچنین گوگل (به دلیل مشابهی که بازی از Google Play Store حذف شد) توسط این کمپانی جمع‌آوری شد تا نمایندگان آن‌ها را به دادگاه بین‌المللی کشانده و برای گرفتن پول بیشتر از کاربران پاسخگو باشند. حال اینکه نتیجه دادگاه به نفع کدام شرکت خواهد بود هنوز مشخص نیست، ولی اظهارات اپیک گیمز که در سال گذشته متن آن را آماده کرده بود، به تازگی لو رفته و شامل اطلاعات بسیاری از رویدادهای آینده بازی Fortnite می‌شود!

جزئیات لو رفته در میان این داده‌ها بسیار زیاد هستند، اما مهم‌ترین بخش آن مربوط به اسکین‌های و اتفاق‌هایی می‌شود که هنوز از سال گذشته تاکنون رخ نداده‌اند. با این حساب نمی‌توان به صورت کاملا مطمئن گفت که تمامی این جزئیات درست بوده و در آینده به بازی اضافه می‌شوند، اما قاعدتا اپیک گیمز سعی می‌کند تا سندهای ارائه شده در دادگاه را بر اساس اظهارات درست در دست قاضی قرار دهد. در نتیجه می‌توان احتمال به حقیقت پیوستن این جزئیات را بسیار بالا دانست!

لیست اسکین‌هایی که در متن اظهارات اپیک گیمز وجود داشته و هنوز به بازی اضافه نشده‌اند را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

 • دواین جانسون – ملقب به راک (The Rock)
 • شخصیت کتنیس اوردین (Katniss Everdeen) – از Hunger Games
 • لبرون جیمز
 • آریانا گرانده (Ariana Grande)
 • لیدی گاگا (Lady Gaga)
 • جی بالوین (J Balvin)
 • ناروتو (Naruto)
 • شخصیت اسنیک پلیسکن (Snake Plissken) – از Escape From New York
 • شخصیت عروس (The Bride) – از Kill Bill
 • شخصیت سموس آران (Samus Aran) – از Metroid
 • شخصیت جان مکلین (John McClane) – از Die Hard

به جز اسکین، یکی از مهم‌ترین رویدادهای بازی Fortnite که در این اطلاعات لو رفته آمده، وجود یک حالت تازه در بخش Party Royale برای بسکتبال است. چنان که به نظر می‌رسد، اپیک گیمز یک همکاری کوتاه مدت با لیگ NBA را خواهد داشت که طی آن برخی اسکین‌های مربوط به بازیکنان معروف آن مانند لبرون جیمز و زیون ویلیامسون (Zion Williamson) به بازی اضافه خواهند شد. حال این حالت جدید ممکن است یک مینی گیم درباره بسکتبال بوده یا حتی بخشی از داستان بازی باشد.

همچنین اطلاعات لو رفته شامل رویدادها و گفته‌های بسیاری می‌شود که به دلیل قدیمی بودن آن، ممکن است برنامه آن‌ها به کلی تغییر کرده باشد. در واقع بسیاری از تاریخ‌هایی که برای رخ دادن رویدادها و همچنین اسکین‌های احتمالی بازی Fortnite در پرونده اپیک گیمز ذکر شده بودند، به واقعیت تبدیل نشده‌اند. اما برخی دیگر از آن‌ها درست به مانند آنچه که نوشته شده بود، عملی شده و هم‌اکنون می‌توانیم در بازی ببینیم. برای مثال، یکی از اسکین‌های نوشته شده در این پرونده لو رفته مربوط به نیمار (Neymar) بازیکن بریزیلی فوتبال است که به تازگی به بازی اضافه شده و قرار بود که خیلی زودتر به میدان نبرد وارد شود.

به هر حال هنوز مشخص نیست که آیا تمامی جزئیات ذکر شده در این پرونده به واقعیت تبدیل خواهند شد یا که نه، اما با توجه به اینکه بسیاری از آن‌ها با مقداری تاخیر وارد بازی شده‌اند، می‌توان برداشت کرد که احتمالا در آینده می‌توان با اسکین لبرون جیمز Victory Royale گرفت!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments