#مهسا_امینی

جزئیات نقشه چپتر سوم بازی Fortnite خبر از حضور گرین گابلین می‌دهند!

به علاوه مردان ایکس قدیمی!

نقشه چپتر سوم بازی Fortnite

طبق جدیدترین اطلاعاتی که در قالب اسکرین‌شات از جزئیات داخل نقشه چپتر سوم بازی Fortnite لو رفته، ظاهرا شخصیت‌هایی مانند گرین گابلین (Green Goblin) و همچنین مردان ایکس (X-Men) به زودی در فصل جدید حاضر خواهند شد تا مرد عنکبوتی تنها نباشد!

چپتر دوم فورتنایت همراه با یک صحنه بسیار جذاب از زیر و رو شدن جزیره و همچنین رونمایی از نقش شخصیت The Foundation یا همان راک (The Rock) در داستان بازی، پایان پیدا کرد تا همه چیز برای یک قسمت جدید آماده شود. با این حال، درست طبق روال دفعه قبل که چند روز سرور بازی تا شروع چپتر جدید قطع شده بود، اینبار نیز مدتی نمی‌توانید فورتنایت بازی کنید و باید صبر داشته باشید، در حالی که تریلر چپتر سوم خیلی زود و در روز گذشته منتشر شد و نشان داد که ظاهرا همه چیز عوض شده است!

در تریلر ذکر شده دیدیم که مکان‌ها، سلاح‌ها و همچنین جزئیات متفاوتی به گیم پلی بازی اضافه شده‌اند تا آن را تبدیل به تجربه‌ای متفاوت کنند. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که در کنار این تغییرات، قاعدتا اسکین‌های جدید و متفاوت بسیاری هم به بازی اضافه خواهد شد که همگی ارزش امتحان کردن را دارند؛ بخصوص وقتی که بدانید اسپایدرمن هم در بتل پس سیزن اول از چپتر سوم قرار داده شده است!

با این حال اگر قرار است تا اسکین مرد عنکبوتی تقریبا در زمانی مشترک با اکران فیلم Spider-Man: No Way Home به بازی اضافه شود، پس حساب دشمنان او چه می‌شود؟ اینجاست که یکی از کاربران با یک اسکرین‌شات لو رفته از نقشه چپتر سوم بازی Fortnite ثابت می‌کند که انگار رقیب همیشگی پیتر پارکر، یعنی گرین گابلین هم قرار است تا به این عنوان اضافه شود؛ مخصوصا با گلایدر منحصر به فردی که دارد!

در این تصویر می‌توانید شاهد دو آیتم روی یک میز داخل بازی باشید که یکی مردان ایکس را با لباس شخصیت‌های آن از سال ۱۹۶۰ نشان می‌دهد، و دیگری در واقع مجله دیلی بیوگل است که خبری را درباره گرین گابلین منتشر کرده و عکس متفاوتی از آن را روی صفحه می‌توان مشاهده کرد. این موارد و خود اسکرین‌شات گرفته شده، فعلا به هیچ وجه قابل تایید نیستند؛ چراکه اپیک گیمز هنوز هیچ موردی را درباره شخصیت‌های فصل اول از چپتر جدید منتشر نکرده است. با این وجود، می‌توان تا حدودی به درست بودن این عکس هم اعتماد کرد، چراکه تاکنون انواع و اقسام اطلاعات درباره فصل‌های مختلف فورتنایت لو رفته و خیلی از آن‌ها درست هم بوده‌اند!

برای مثال یکی دیگر از اطلاعات لو رفته درباره چپتر جدید این بازی، حضور اسکین شخصیت‌های مهمان دیگری از سری فیلم معروف The Matrix مانند نئو (Neo) و ترینیتی (Trinity) است. همچنین گفته شده که ظاهرا این دو کاراکتر در Store قرار داده می‌شوند و در دسته اسکین‌های بتل پس نیستند!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا