تریلر چپتر سوم فورتنایت با نمایش مرد عنکبوتی در جزیره‌ای جدید منتشر شد!

اسپایدی در رسانه اپیک گیمز

طبق اعلام رسمی اپیک گیمز، ظاهرا در تریلر چپتر سوم فورتنایت می‌توان بتل پس فصل جدید را مشاهده کرد که پر از شخصیت‌های جالب، مانند مرد عنکبوتی، کیت دیاز (Kait Diaz) و مارکوس فنیکس (Marcus Fenix) از سری Gears of War خواهد بود.

چپتر دوم بازی محبوب و پرطرفدار Fortnite حدودا دو سال است که شروع شده و امروز نهایتا در یک رویداد بزرگ به پایان رسید. در فصل‌های مختلف این چپتر، ما شاهد حضور شخصیت‌های مختلفی از دنیای مارول و دیسی، و همچنین مندلورین (Mandalorian) معروف بودیم که در بتل پس‌های مختلف در اختیار کاربران قرار گرفتند. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که در کنار تمامی این شخصیت‌های مهمان، داستانی در بازی جریان داشت و در نهایت به مبارزه با Cube Queen منجر شد.

در رویداد پایانی بازی Fortnite، شاهد گرفتار شدن جونزی (Jonsey)، حضور راک (The Rock)، نابود شدن جزیره و در نهایت پرت شدن بازیکنان داخل آب بودیم! با این حساب، درست مثال روال تغییر چپتر در دوره قبل، اینبار نیز همه چیز نابود شد تا نهایتا یک چپتر جدید شروع شود و تا زمان آغاز آن، سرورهای بازی توسط سازندگان بسته شده است. حال جالب است بدانید حدودا یک هفته همین روند ادامه خواهد داشت، اما قبل از شروع فصل اول از چپتر سوم فورتنایت برخی اطلاعات مربوط به آن منتشر شده که شامل حضور اسپایدرمن در بتل پس جدید می‌شود!

جزئیات تریلر چپتر سوم فورتنایت

در تریلر جدید منتشر شده از چپتر سوم فورتنایت، اولین چیزی که توجه همه را به خود جلب می‌کند، نقشه جدید است. بناهای جدید، مکان‌های برفی و خاکی متفاوت و … همه مواردی هستند که ظاهرا به مپ بازی اضافه شده و به نحوی می‌توان گفت که همه چیز عوض خواهد شد! با این وجود متاسفانه عکس کاملی از این مپ تغییر کرده نشان داده نشده است، اما به حدی جزئیات منتشر شده دیگر جذاب و عجیب هستند که بتوان با آن‌ها تا زمان شروع چپتر جدید هیجان‌زده شد!

اول از همه می‌توانید اسلحه مختلف و جدیدی را ببینید که دست کاراکترها دیده می‌شوند. سپس اگر دقت کنید، ظاهرا یک قابلیت جدید به بازی اضافه شده که با آن می‌توانید چادر روی زمین انداخته و از داخل آن، سلاح اپیک و لجندری بردارید! این در حالی است که احتمالا این چادر، صرفا قابلیت خریدن تفنگ یا ارتقا آن را فراهم می‌کند و خودش به شما اسلحه نمی‌دهد. همچنین یک مکانیزم جالب دیگر، قابلیت لیز خوردن روی زمین است که به بازی اضافه خواهد شد. با این ویژگی چنان که پیداست، اگر از روی سطح شیب‌دار لیز بخورید تا پایین تپه یا مکان مورد نظر، به همان شکل لیز خواهید خورد! این ترفند خصوصا برای بیرون کشیدن افراد کمپر مناسب خواهد بود.

در این تریلر همچنین می‌توانید شاهد جزئیات بتل پس نیز باشید که شخصیت The Foundation یا همان راک را هم شامل می‌شود. به علاوه، دیگر اسکین‌ها از سری بازی محبوب Gears of War هستند. حال جالب است بدانید یکی از سازندگان اولیه این سری، اپیک گیمز بوده که امروزه بیشتر از هرچیز، روی پیشرفت بازی فورتنایت تمرکز دارد. نهایتا در پایان تریلر چپتر سوم فورتنایت می‌توانید شاهد حضور اسپایدرمن معروف، در لباس‌های مختلفی که برای آن در نظر گرفته شده باشید. همچنین در یک صحنه می‌توان ساختمان مرکزی مجله معروف دیلی بیوگل (Daily Bugle) را هم ببینید.

به هر حال امسال اخبار فراوانی درباره شخصیت مرد عنکبوتی و حضور آن در بازی‌های دیگر، مانند Spider-Man 2 و Marvel’s Avengers منتشر شده و کاملا طبیعی است که با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم مورد انتظار Spider-Man: No Way Home، شاهد حضور این کاراکتر به عنوان یک اسکین در بازی فورتنایت باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا