#مهسا_امینی

شرکت Epic Games مسابقات ۲ میلیون دلاری Fortnite برگزار می‌کند

۶۰۰ بازیکن در هر منطقه

شرکت Epic Games مسابقات ۲ میلیون دلاری Fortnite برگزار می‌کند نیکان صبوری ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
مسابقات ۲ میلیون دلاری Fortnite

شرکت Epic Games به صورت رسمی اعلام کرد که مسابقات Fortnite Championship Series را با جایزه‌ی ۲ میلیون دلاری برگزار خواهد شد.

هیچ شکی نیست که بازی Fortnite یکی از پردرآمد‌ترین عناوین رایگان به حساب می‌آید. سیاست‌های شرکت Epic Games، این عنوان بتل رویال را تبدیل به یکی از سودآورترین بازی‌های حاضر در ورزش‌های الکترونیک کرده و اکنون به عنوان سومین ورزش‌های الکترونیک جهان بعد از Dota 2 و CS:GO به حساب می‌آید.

حال Epic Games به تازگی رویداد تازه‌ای از سری Fortnite Championship Series معرفی کرده که با جایزه‌ی نقدی ۲ میلیون دلاری همراه است. هر چند که FNCS Invitational را نمی‌توان با مسابقات ۱۵ میلیون دلاری Fortnite World Cup مقایسه کرد اما این مبلغ به تنهایی کافی است که حرفه‌ای‌ترین بازیکنان را به میدان رقابت بکشاند.

FNCS Invitational در هفت منطقه‎ی اروپا، آمریکای شمالی بخش شرقی، آمریکای شمالی بخش غربی، خاورمیانه، برزیل، آسیا و اقیانوسیه برگزار می‌شود. هر کدام از این مناطق ۶۰۰ بازیکن را در برخواهد گرفت که شامل بازیکنان حرفه‌ای و بازیکنان جدید می‌شود. حضور بازیکان به شکل زیر خواهد بود:

  • ۱۰۰ بازیکن برتر از فصل دوم Fortnite Chapter 2 مسابقات FNCS در پلتفرم PC
  • ۱۰۰ بازیکن برتر از فصل دوم Fortnite Chapter 2 مسابقات FNCS در پلتفرم موبایل و کنسول
  • ۱۰۰ بازیکن برتر از فصل اول Fortnite Chapter 2 مسابقات FNCS
  • ۱۰۰ بازیکن برتر از مسابقات FNCS رویداد Season X FNCS
  • ۱۰۰ بازیکن به انتخاب خود شرکت Epic Games

همانطور که می‌بینید، ۵۰۰ بازیکن تاکنون به صورت خودکار در هر منطقه وارد مسابقات ۲ میلیون دلاری Fortnite شده‌اند. ۱۰۰ بازیکن نهایی هم با ثبت نام و شرکت در مسابقات گروهی وارد این رویداد می‌شوند. مسابقات مقدماتی در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ (مصادف با ۹ می ۲۰۲۰ میلادی) شروع شده و طی سه هفته ادامه خواهد داشت.

تمام این رویداد در حالت تک نفره (Solo) برگزار می‌شود و از فرمت جدید امتیازدهی مسابقات Fortnite تبعیت خواهد کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا