1%
  • 0/10

تماشا کنید: ترمیناتور و سارا کانر در فورتنایت!

مژده به طرفداران فرنچایز ترمیناتور

تماشا کنید: ترمیناتور و سارا کانر در فورتنایت! ۰ ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ تریلر بازی کپی لینک

کارکتر‌های سارا کانر و T-800 از فرنچایز شناخته‌ شده‌ی ترمیناتور بازگشته‌اند تا پیروزی بتل رویال را در جدیدترین کراس‌اوور فورتنایت تصاحب کنند! با سرگرمی همراه باشید.

اپیک گیمز حسابی هوای فورتنایت را دارد و در آخرین اقدام خود، کارکتر‌های سارا کانر و T-800 از یکی از بهترین دنباله‌‌های ساخته‌ی هالیوود یعنی Terminator 2: Judgement Day را به این بازی اضافه کرده است. شایعات زیادی در روز‌های اخیر پیرامون بزرگترین سلاح کشتار ساخته‌ی اسکای‌نت بود و سپس این حدس و گمان‌ها به سوی کارکتر سارا کانر نیز کشیده شد. در نهایت نیز این ۲ کارکتر به بتل رویالی اضافه شدند که در فصل جاری، شاهد اضافه شدن کارکتر‌های شکارچی (Predator)، مستر چیف، کریتوس، گرین ارو و دو کارکتر از سری Walking Dead بود.

لازم به ذکر است که این اولین بار نیست که T-800 و دیگر کارکتر‌های فرنچایز سینمایی ترمیناتور در بازی‌های ویدئویی دیده شده‌اند. پس از اکران فیلم Terminator: Dark Fate در سال ۲۰۱۹ میلادی، این کارکتر در چند بازی بزرگ دیده شد. کارکتر T-800 به Gears 5 اضافه گردید و صد البته شاهد مبارزه‌ی آرنولد با جان رمبو و روبوکاپ در بازی مورتال کامبت ۱۱ بودیم. همچنین بازی Terminator: Resistance هم عرضه گردید و بالاخره پس از مدت‌ها شاهد یک بازی اقتباسی در خور این فرنچایز سینمایی بودیم. به رغم همه‌ی این حضور‌ها در بازی‌های ویدئویی، حالا می‌توانیم در بتل رویال فورتنایت نیز از این ۲ کارکتر استفاده کنیم.

در تریلر جدیدی که از فورتنایت منتشر گردید، کارکتر John Jones را دیدیم که T-800 را از مرگ در انتهای فیلم Terminator 2: Judgement نجات می‌دهد و او را به همراه سارا کانر به حفره‌ای با نام Zero Point میکشاند. فصل جاری بازی Fortnite، در واقع تمرکز زیادی روی جمع کردن شکارچیان از سراسر مولتی‌ورس با استفاده از یک پورتال و اضافه کردن آنان به این بازی بتل رویال گذاشته و انصافا تا به اینجا نیز عملکرد بسیار خوبی در اضافه کردن کارکتر‌های مهمان داشته است.

بازیکنان فورتنایت فقط در یک صورت می‌توانند اسکین پک ترمیناتور را در فورتنایت دریافت کنند. هر بازیکن با پرداخت ۲۰ دلار به اسکین‌های سارا کانر و ترمیناتور و pickaxe‌‌ های مخصوص هر کدام از آن‌ها به علاوه‌ی ایموت شصت شعله‌وری که در انتهای فیلم Terminator 2: Judgement Day دیدیم، دسترسی پیدا خواهد کرد. همچنین این ۲ اسکین به صورت جداگانه نیز در دسترس هستند. جالب است بدانید که اسکین سارا کانر در واقع ۲ نسخه‌ی متفاوت دارد. یکی از آنان مربوط به ظاهر جوان او در فیلم اول و دیگری، مربوط به ظاهر مسن او در آخرین فیلم از مجموعه‌ی Terminator است.

با اینکه خیلی‌ها از اضافه نشدن کارکتر لارا کرافت به رغم همه‌ی شایعات اخیر ناراحت شدند، لازم به ذکر است که این ۲ کارکتر نیز دست کمی از کارکتر لارا کرافت ندارند. همچنین جالب است که بدانید به این صورت اکثریت بازیکنان مخاطب فورتنایت-که سن و سال زیادی ندارند- با کارکتر‌های T-800 و سارا کانر که در دهه‌ی ۹۰ میلادی بسیار محبوب بودند، آشنا خواهند شد. همه‌ی این‌ها به کنار، آیا شما هم به مانند نگارنده‌ی این خبر از طرفداران قدیمی و سرسخت فرنچایز سینمایی ترمیناتور هستید؟ کدام نسخه از این سری فیلم را بیشتر از بقیه‌ دوست دارید؟ به نظر شما چه دلیلی باعث شد که این فرنچایز پس از نسخه‌ی دوم کم‌ فروغ به نظر برسد؟ ما در سرگرمی خوشحال می‌شویم که نظرات شما را بخوانیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments