سازنده سابق God of War به شرکت اپیک گیمز پیوست

رهبری تیم خلاقیت

سازنده سابق God of War به شرکت اپیک گیمز پیوست حمید توحیدلو ۰ ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
سازنده سابق God of War

چارلی ون، سازنده سابق God of War به عنوان مدیر بخش خلاقیت به شرکت اپیک گیمز ملحق شد.

چند روز پیش بود که آقای دونالد ماسترد، یکی از پیشکسوت‌های صنعت بازی‌ها در نقش مدیر ارشد تیم خلاقیت اپیک گیمز بعد از ۱۵ سال فعالیت، برای همیشه از این کمپانی خداحافظی کرد. چند روز بعد از خروج او، اکنون چارلی ون به اپیک گیمز ملحق شده و سمت ماسترد را برعهده گرفته است.

در همین راستا، چارلی ون، از سازندگان سابق God of War در استودیو سانتا مونیکا شرکت سونی، به تازگی در صفحه شخصی خود در لینکدین در پیامی اعلام کرده که به عنوان مدیر جدید تیم خلاقیت شرکت اپیک گیمز انتخاب شده و روی پروژه‌های این کمپانی نظیر فورتنایت فعالیت خواهد کرد.

چارلی ون در این زمینه توضیح می‌‎دهد:

باعث افتخار است که بتوانم با خلاق‌ترین ذهن‌های صنعت بازی‌های ویدیویی فعالیت کنم و تجربه خود را در اختیار شرکتی قرار دهم که تمام تلاش خود را به نوآوری در صنعت بازی‌ها و تکنولوژی اختصاص داده است.

چارلی ون در سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۶ میلادی در استودیوی سانتا مونیکا فعالیت کرده و جدا از همکاری در خلق سبک هنری سری گاد آو وار، روی خلق قهرمان داستان بازی یعنی کریتوس نیز کمک شایانی کرده است. علاوه بر این، او یکی از بنیان‌گذارهای و مدیر تیم توسعه استودیوی مارول بود که از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۴ میلادی در این استودیو فعالیت کرده است.

جدا از فعالیت در تیم ساخت فیلم‌های سرشناسی از جمله Captain America: The Winter Soldier و Guardians of the Galaxy و Thor و The Avengers و Ant-Man، حضور در ریوت گیمز و فعالیت در نقش مشاور خلاقیت در این استودیو از دیگر رزومه‌های این توسعه‌دهنده باتجربه به شمار می‌رود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا