تماشا کنید: اولین تریلر Trese از انیمه فیلیپینی نتفلیکس، با موضوع فراطبیعی

Trese عنوانی جدید در لیست انیمه‌های بین‌المللی نتفلیکس

اولین تریلر Trese انیمه اورجینال نتفلیکس، محصول کشور فیلیپین منتشر شده و در این تریلر شخصیت اصلی سریال که یک شکارچی ارواح شیطانی است، با صداپیشگی شای میتچل (Shay Mitchell) دیده می‌شود. استودیو نتفلیکس همواره در حال گسترس آثار بین‌المللی خود در ژانر انیمه و انیمیشن بوده و اکنون در قالب یک تریلر، جدیدترین انیمه ماوراطبیعیه خود را با عنوان Trese معرفی کرده است. 

در این سریال با کاراگاهی به نام الکساندرا تریسه (Alexandra Trese) آشنا می‌شویم که ارواح شیطانی را شکار کرده و به مبارزه با نیروهای شیطانی و تاریک می‌پردازد. شای میتچل (Shay Mitchell) هنرمند محبوب صداپیشگی این شخصیت را به زبان انگلیسی و لیزا سوبرانو (Liza Soberano) هنرمند فیلیپینی، صداپیشگی تریسه را به زبان مردم فیلیپین انجام داده است. 

علاوه بر مبارزات خود با عوامل ماوراطبیعبه این کاراگاه مجبور است تا با میراثی که پدر فقید او آنتون (Anton) برای دخترش باقی گذاشته به مبارزه و مقابله بپردازد. به نظر می‌رسد که این مجموعه برداشت آزادی از آثار موفقی چون Lucifer که در آن شیطان به زمین آمده و در حل برخی پرونده‌های جنایی به پلیس کمک می‌کند و همچنین سریال The Outsider است. در اولین تریلر Trese الکساندار را می‌بینیم که در ماموریت‌های متفاوت با موجودات مختلفی روبه‌رو می‌شود. 

ارواح شیطانی، دیوها و حتی موجودی کوتوله به نام Nuno sa Manhole و هیولاهایی را می‌بینیم که الکساندرا با آنها مبارزه کرده و راز پرونده آن‌ها را کشف می‌کند. داستان‌های کامیک اصلی فرنچایز و موجوداتی که در این سریال می‌بینیم همگی از داستان‌های فولکلور فرهنگ فیلیپین الهام می‌گیرند. در قسمتی از کامیک الکساندرا از وردی خاص تحت عنوان (tabi, tabi po) استفاده کرده و برای ورود به محلی عجیب و  اجازه می‌خواهد تا با موجودی ترسناک ملاقات کند، علاوه بر این در برخی قسمت‌ها او با موجودی به نام werehorse روبه‌رو می‌شود . همه این عوامل ادبیات غنی فولکلور فیلیپین را نشان می‌دهد که در این کامیک و سریال با آن‌ها آشنا می‌شویم. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا