ویدیو: اولین تریلر فصل پنجم Call of Duty Black Ops Cold War و وارزون منتشر شد

سونامی شستشوهای مغزی به سمت وردانسک می‌آید؟

فصل پنجم Call of Duty Black Ops Cold War در کمین نشسته و ما رفته رفته با اطلاعاتی تازه درباره فصل جدید این عنوان و البته Warzone روبه‌رو می‌شویم. تری آرک فعلا به تریلری ۳۰ ثانیه‌ای بسنده کرده است.

اولین تریلر فصل پنجم Call of Duty Black Ops Cold War و البته Warzone کاملا مرموزانه منتشر شد تا افکار ما را بیش از پیش درگیر کند. استودیو Treyarch برای شروع به تریلری کوتاه بسنده کرده که به‌نظر به بخشی تازه از نقشه شهر وردانسک یا نقشه‌ای تازه در Cold War اشاره داشته که باید تا کمتر از دو هفته دیگر شاهد انتشار آن باشیم. شما در این تریلر می‌توانید صدای شخصیت ریث (Wraith) را بشنوید که در حال مکالمه با شخصی دیگر است. ما گمان داریم شخص دیگر استیچ (Stitch) بوده و آن‌ها به‌دنبال پیش‌برد اهداف همیشه شوم خود هستند. او همچنین اشاره می‌کند که پس از انفجار ماهواره‌ها، تست‌های وردانسک خوب پیش رفته‌اند. اگر به‌خاطر داشته باشید، پیش‌تر در فصل چهارم شاهد انفجار انبوهی ماهواره و سقوط آن‌ها به سمت وردانسک بودیم که نتیجه‌شان دزدیده شدن اطلاعاتی بسیار مهم از Yamantau بود.

همه ما طی فصل پیش منتظر عملی شدن نقشه‌های شوم استیچ پس از سقوط ماهواره‌ها بودیم که به‌نظر در این فصل رخ نخواهند داد و باید منتظر دست پخت او در فصل پنجم باشیم. بسیاری از طرفداران و فعالان معتقدند که استیچ قصد دارد برنامه Numbers، که از اولین نسخه سری Black Ops به وسیله آن نیروهای مختلف را شستشوی مغزی می‌دادند از نو آغاز کرده و همانطور که پیش‌تر استیچ اشاره داشت برای عملی شدن این برنامه به سقوط و از کار افتادن تمامی ماهواره‌ها نیاز دارد تا بتواند تست‌ها و برنامه‌های خود را عملی کند. حال با از کار افتادن این ماهواره‌ها راه برای استیچ و یاران او باز بوده تا برنامه شوم آن‌ها عملی شود. اینگونه به‌نظر می‌رسد که استیچ نیروهای زیادی را برای شستشوی مغزی دادن در نظر داشته و برای فعال کردن برنامه خود در وردانسک لحظه شماری می‌کند.

گرچه تابدین لحظه هیچ اسلحه، نقشه یا تغییراتی در شهر وردانسک از طرف توسعه دهندگان تایید نشده، ما نیم نگاهی به نقشه‌های احتمالی فصل پنجم Call of Duty Black Ops Cold War داشته‌ایم. ریث همچنین طی تماس خود اشاره دارد که یارانش با تجهیزات کامل و آماده وارد صحنه شده تا به سمت منطقه تئوفلسبرگ (Teufelsberg) در کشور آلمان حرکت کنند. تئوفلسبرگ منطقه‌ای جنگلی و مملو از برف در نزدیکی شهر برلین بوده که ایالات متحده در دوران جنگ سرد از آن به‌عنوان پایگاه شنود خود به‌منظور دستیابی به مکالمات رادیویی نیروهای اتحاد جماهیر شوروی استفاده می‌کرده است.

شکی نیست که مانند همیشه ما با انتشار فصل تازه، بتل پس جدید، نقشه‌ها و سلاح‌های جدید را درکنار اوپراتورهای تازه در بازی دریافت خواهیم کرد. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که ما باید منتظر نیم‌نگاه‌هایی در این بازی به‌عنوان جدید Call of Duty در سال ۲۰۲۱ که احتمالا فاصله چندانی با معرفی آن نداریم باشیم و همچنین احتمال دارد داستان Cold War به‌نحوی به نسخه بعدی سری ربط داده شود و ما با پلی میان دو واقعه در دو دوران متفاوت روبه‌رو شویم. شما چه فکری درباره فصل پنجم بازی Call of Duty Black Ops Cold War دارید؟ فکر می‌کنید استیچ چه برنامه‌ای در سر دارد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا