اولین نگاه به ابرشرور فیلم Thor 4 با بازی کریستین بیل

اسباب بازی‌های فیلم ثور ۴ از ظاهر ابرشرور این اثر می‌گویند

اولین نگاه به ابرشرور فیلم Thor 4 با بازی کریستین بیل

با توجه به تصاویر منتشر شده از لوگوهای فیلم ثور ۴ هم اکنون طرفداران شاهد اولین نگاه به ظاهر ابر شرور فیلم Thor 4 با بازی کریستین بیل خواهند بود. تایکا وایتیتی (Taika Watiti) کارگردان فیلم ثور: رگنراک باری دیگر بازگشته تا داستانی تازه از زندگی ثور خدای تندر را برای طرفداران دنیای سینمایی مارول روایت کند. طرفداران همواره این کارگردان موفق را تحسین می‌کنند زیرا تایکا کمک کرد تا ثور با بازی کریس همسورث دوباره به شخصیت مورد علاقه طرفداران مارول تبدیل شود. اکنون، ثور با چندین شخصیت محبوب در کنار خود بازخواهد گشت، مانند والکری با بازی تسا تامپسون، جین فاستر با بازی ناتالی پورتمن، کورگ با بازی خود تایکا واتیتی و البته گروه محبوب نگهبانان کهکشان.

اکنون اسباب‌بازی‌های جدیدی از فیلم ثور ۴ منتشر شده که ظاهر کورگ، ثور و مایتی ثور/جین فاستر (ناتالی پورتمن) با مجموعه‌ای لگو که گور، قصاب خدایان با بازی کریستین بیل را در این اثر نمایش می‌دهند. این مجموعه لگو همچنین تأیید می‌کند که Mjolnir به MCU بازخواهد گشت، حتی اگر خواهر ثور، Hela با بازی کیت بلانشت آن را در Ragnarok نابود کرده باشد. نکته قابل توجه این است که این چکشی نیست که در Avengers: Endgame طرفدران دیده بودند زیرا استیو راجرز/کاپیتان آمریکا با بازی کریس ایوانز پس از پایان مبارزه با تانوس آن را به زمان خود بازگردانده است.

اولین نگاه به ابرشرور فیلم Thor 4

اکنون پیش از انتشار فیلم Thor: Love and Thunder از استودیوی مارول، ست لگو این فیلم به نحوی از ظاهر شخصیت‌های این اثر رونمایی کرد. به Thor، Mighty Thor، Valkyrie و Korg روی کشتی قدرتمند وایکینگ بپیوندید که در آسمان پرواز می‌کند. اگرچه این ست لگو نمی‌تواند به طور دقیق به هیچ یک از صحنه‌های این اثر اشاره کند اما با ابن حال برخی از مشخصات فیلم را لو می‌دهد. به طور مثال با توجه به این ست لگو مشخص می‌شود که در نهایت والکری با بازی تسا تامپسون بر تخت پادشاهی آزگارد نشسته است و اکنون وظیفه حکم فرمایی بر نیوآزگارد برعهده او است. همچنین در این ست لگو ابر‌شرور فیلم Thor 4 را می‌بینیم، گور قصاب خدایان که با یک شمشیر سیاه رنگ با ثور و همراهان او به مبارزه می‌پردازد.

به نظر می‌رسد که این شمشیر در حقیقت همان شمشیر NecroSword باشد، سلاحی که از سیمبیوت ساخته شده و به گور قدرت می‌دهد تا قادر باشد خدایان را به قتل برساند. با این حال هنوز مشخص نیست که آیا این شمشیر نیز از سیمبیوت ساخته شده است یا خیر. طرفداران مارول به خوبی می‌دانند که استودیو مارول عادت دارد تا پیشینه شخصیت‌ها را باب میل خود تغییر دهد. به همین دلیل ممکن است در فیلم ثور عشق و تندر سیمبیوتی وجود نداشته باشد و پیشینه این شمشیر به طور کلی تغییر کرده باشد. 

درست مانند کمیک‌ها، گور پوست سفید و کم رنگ خود را حفظ خواهد کرد و به نظر می‌رسد به جای لباس‌های سیاه داخل داستان‌های کمیک، لباس‌هایی سفید و بدون کلاه خواهد پوشید. با دانستن اینکه ثور جین فاستر را برای کمک به او خواهد داشت، به نظر می رسد که MCU می‌خواهد مطمئن شود که گور به عنوان یک تهدید بزرگ برای خدای تندر دیده می‌شود. در کمیک‌ها، گور توانست اودین را بکشد و تمدن‌های کامل را نابود کند و به نظر می‌رسد که MCU نیز از دادن چنین قدرتی به گور ابایی ندارد. در رگنراک، واتیتی از هلا خواست که تمام آزگارد را نابود کند، بنابراین تعجبی نخواهد داشت که گور نیز در این فیلم برای کشتن برخی از خدایان معرفی شود. 

تشخیص اینکه آیا گور واقعاً به قایق و بز‌های ثور حمله خواهد کرد یا نه، با توجه به مجموعه‌های لگو سخت است زیرا مجموعه‌های لگو همیشه صحنه‌های واقعی فیلم را نشان نمی‌دهند. این امکان وجود دارد که قایق و بز‌ها هیچ ارتباطی با Gorr the God Butcher نداشته باشند زیرا مینی فیگور LEGO این فیلم تنها ینا به دلایل تبلیغاتی اضافه شده است.

تصاویر دیگر نشان می‌دهند که ثور به استفاده از Stormbreaker، تبری که در Avengers: Infinity War ساخته است، ادامه خواهد داد و جین فاستر از Mjolnir بازسازی‌شده استفاده خواهد کرد. اینکه چگونه مشکل Mjolnir رفع خواهد شد، سوال بزرگی است که امیدواریم فیلم به خوبی این موضوع را پوشش دهد.

پیش‌تر نیز مشخص شده بود که ثور در این اثر با ظاهری جدید و لباسی تازه ظاهر خواهد شد و همانطور که در این تصاویر می‌بینیم او با لباسی آبی و طلایی ظاهر شده است. مایتی ثور با بازی جین فاستر نیز یک لباس ظریف تر با زره سیاه و خاکستری و کلاه ایمنی برای پوشاندن صورت خود دیده می‌شود. کورگ اکنون لباسی خزمانند دارد که شانه‌هایش را  در بر گرفته همچنین او شلواری آبی پوشیده و یک قوچ طلایی روی کمربندش قرار گرفته است.

علاوه بر جزئیات جدیدی که در مورد ظاهر شخصیت‌ها مشخص شد، به نظر می‌رسد که قایق بز‌ها در این فیلم به مانند بایفراست عمل خواهد کرد زیرا احتمالاً از آن به عنوان راهی برای انتقال قهرمانان به قلمرو‌های جدید استفاده خواهد شد. خدای تندر در ثور 4 با دیگر شخصیت‌های مارول نیز ارتباط برقرار می‌کند زیرا گروه نگهبانان کهکشان نیز به ثور می‌پیوندند و این فیلم خدایان مختلفی را مانند راسل کرو در نقش زئوس خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا