آیا از ظاهر شخصیت آدام وارلاک در قسمت سوم نگهبانان کهکشان رونمایی شد؟

تریلری که تنها برای حاضرین کمیک کان پخش شد

شخصیت آدام وارلاک

پس از تاخیرهای متعدد پیرو بیماری همه گیر کرونا، فیلم نگهبانان کهکشان 3 – Guardians of The Galaxy Vol.3 سرانجام قرار است با اکران در بهار سال آینده به‌عنوان دومین فیلم از فاز پنجم، شخصیت آدام وارلاک را به دنیای سینمایی مارول معرفی کند.

بنا بر گزارش های منتشر شده در ماه اکتبر سال گذشته، ویل پولتر (Will Poulter) برای ایفای نقش آدام وارلاک به لیست بازیگران قسمت سوم نگهبانان کهکشان پیوست. این شخصیت قدرتمند که ابتدا در یکی از پنج سکانس پس از تیتراژ نگهبانان کهکشان ۲ بهش اشاره شده بود، قراره سرانجام در این فیلم با گروه کیهانی دوست داشتنی مارول آشنا شود.

در همایش بزرگ کمیک کان سن دیگو ۲۰۲۲، پولتر به همراه جیمز گان (James Gunn) و چند نفر دیگر از بازیگران به صحنه آمدند تا در مورد این پروژه مهیج که مسیر نگهبانان را برای همیشه تغییر می‌دهد، صحبت کنند. آنها همچنین اولین تریلر رسمی فیلم را به صورت اختصاصی برای حاضرین سالن H به نمایش گذاشتند که از ظاهر شخصیت آدام وارلاک رونمایی کرد.

خوش آمد گویی فاز پنجم به شخصیت آدام وارلاک

وارلاک تنها به مدت یک ثانیه در انتهای تریلر ظاهر شد. طبق توصیف برخی از تماشاگران، استودیو مارول ظاهر کلاسیک او را حفظ کرده اما خبری تغییراتی جزئی نیز به طراحی شخصیت اعمال کرده است. برای مثال او درست مانند کمیک‌ها پوست طلایی و سنگ روی پیشانی‌اش را دارد اما خبری از چشمان سفید نیست. لباس نمادینش هم دستخوش ارتقایی قابل توجه شده و با مدل اسپندکسی کمیک‌ها فاصله دارد.

با توجه به اینکه ظاهر شخصیت آدام وارلاک در دنیای سینمایی مارول برای مدتی طولانی موضوع بحث بین طرفداران بوده است، جای تعجب ندارد که استودیو مارول رونمایی کامل از ظاهر آدام وارلاک را از دید عموم پنهان کند تا تور تبلیغاتی فیلم بیشتر پیش برود. خوشبختانه هیچکدام از شایعات مطرح شده در رابطه با تغییرات ظاهری او که پیش‌تر توسط جیمز گان تکذیب شد، صحت نداشت و اولین نگاه به طراحی لایو اکشن این شخصیت بسیار زیبا به نظر می‌رسد.

اکنون سوالی که مطرح می‌شود، این‌ است که آدام وارلاک قراره چه نقشی در داستان فیلم داشته باشد و ملاقاتش با نگهبانان کهکشان در چه قالبی صورت خواهد گرفت، زیرا او اغلب هم به‌عنوان آنتاگونیست و هم به‌عنوان پروتاگونیست در کیمک‌ها دیده شده است. البته با توجه به اینکه چوکوودی ایوجی (Chukwudi Iwuji) نقش آنتاگونیست اصلی فیلم را ایفا می‌کند، منطقی است که آدام وارلاک را در کنار نگهبانان کهکشان ببینیم.

فیلم مورد انتظار Guardians of Galaxy Vol. 3 قرار است در تاریخ ۵ می سال ۲۰۲۳ (۱۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۲) در سینماها اکران شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ نقش آدام وارلاک در قسمت سوم نگهبانان کهکشان چه خواهد بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا