#مهسا_امینی

نخستین اسکرین شات Elden Ring لو رفته است

این تصویر نخستین بار در فروم 4Chan قرار گرفت

نخستین اسکرین شات Elden Ring

چندی پیش یکی از کاربران فروم 4Chan تصویری را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که ظاهرا نخستین اسکرین شات Elden Ring باشد.

با گذشت مدتی از عرضه‌ی بسته‌ی دانلودی The Ringed City برای Dark Souls III، استودیوی فرام‌سافتور روند کار روی محصول جدید خودش را آغاز کرد. این بازی Elden Ring نام داشته و المان‌های دو ژانر اکشن و نقش‌آفرینی را در خود جای داده است. هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) خالق سری بازی‌های Souls کارگردان این پروژه بوده و جرج آر.آر. مارتین (George R. R. Martin) هم در طراحی دنیای بازی به تیم توسعه کمک می‌کند. اگرچه این بازی نخستین بار در جریان E3 2019 در معرض نمایش قرار گرفت اما روزه‌ی سکوت فرا‌م‌سافتور باعث شده تا اطلاعات چندانی از آن در دسترس نباشد.

وقتی یک فرد به اطلاعات، تصاویر یا ویدیوهای مهمی از یک بازی مورد انتظار و عرضه‌نشده دست می‌یابد، به منظور فاش هویت نشدن اینسایدرش آن‌ها را به صورت ناشناس در فروم‌های مختلف از جمله 4Chan به اشتراک می‌گذارد. متاسفانه ناشناس بودن کاربران شرایطی را به وجود آمده تا برخی اشخاص به دلایل مختلف اقدام به انتشار اطلاعات جعلی کنند. با این حال، هر چند از چند گاهی شاهد افشای اطلاعات در این فروم هستیم. ساعاتی قبل یکی از کاربران تصویری را در فروم به اشتراک گذاشت که ظاهرا نخستین اسکرین شات Elden Ring باشد. در این تصویر فردی شنل پوش را می‌بینیم که شمشیر به دست گرفته و ظاهرا به سمت ابری شناور از آتش حرکت می‌کند.

در حال حاضر شک و شبهه‌های بسیاری پیرامون این تصویر وجود دارد. آن‌هایی که اسکرین شات لو رفته را جعلی دانسته، سعی کردند نمونه‌ی مشابه و قدیمی‌تر آن را در فضای مجازی بیابند اما تلاش‌هایشان تاکنون نتیجه‌ای به همراه نداشت. با این حال، نمی‌توان با قطعیت درباره‌اش اظهار نظر کرد؛ زیرا تصویر مورد بحث کیفیت بالایی ندارد. علاوه بر این، وب سایت‌های معتبر و اینسایدرهای مشهور هنوز به لو رفتن اسکرین شات واکنشی نشان نداده‌اند.

با توجه به اندک اطلاعات موجود، Elden Ring در مقایسه با نسخه‌های مجموعه‌ی Souls حکم یک تکامل را خواهد داشت؛ محیط‌ها نسبت به محصولات پیشین فرا‌سافتور از وسعت بیشتری برخوردار هستند. مکانیک اسب‌سواری و نبرد در حین انجام آن هم اضافه شده است. برخلاف آنچه انتظار می‌رفت، شخصیت‌های غیرقابل‌کنترل (NPC) و شهرهای پرجمعیت نقش چندانی در روند بازی نداشته و تعداد کمی از آن‌ها در محیط قابل‌مشاهده هستند. سازندگان سعی کردند جای این دو مورد را با خرابه‌های سیاهچاه مانندی پر کنند. در ضمن، تمام داستان از طریق خود بازی روایت می‌شود و احتمالا شاهد انتشار کمیک بوک یا رمان نخواهیم بود.

طی هفته‌های گذشته زمزمه‌هایی در فضای مجازی پیچید مبنی بر اینکه خبر تازه‌ای از Elden Ring به زودی اعلام می‌شود اما منابع معتبر اعتقاد دارند در سال جاری میلادی هیچ گونه اطلاعات جدیدی منتشر نخواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا