#مهسا_امینی

تماشا کنید: رونمایی از گیم پلی Resident Evil 4 Remake

چیزی که واقعا می‌خواستیم؟

تماشا کنید: رونمایی از گیم پلی Resident Evil 4 Remake نریمان هروی ۰ ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ تریلر بازی

شب گذشته و طی شوکیس کپکام، گیم پلی Resident Evil 4 Remake به شکل بسیار کوتاهی نمایش داده شد و سازندگان نیز اطلاعاتی را در مورد این بازی با ما به اشتراک گذاشتند.

طی مراسم شب گذشته شرکت کپکام (Capcom) و هنگام نمایش گیم پلی Resident Evil 4 Remake کارگردان این بازی یعنی یاسوهیرو انپو عنوان کرد که تجربه‌ قرار گرفتن در مقابل موج‌های عظیم از Ganado (دشمنان بازی) یکی از نمادین‌ترین لحظات Resident Evil به شمار می‌آید.

او همچنین به صحبت‌های خود حین پخش قسمت‌هایی از اوایل بازی Resident Evil 4 Remake ادامه داد و اظهار داشت که برای القای بهتر حس ترس و وحشت، طراجی دشمنان بازی در این نسخه از نو صورت گرفته و  اکنون آن‌ها از طراحی جدید و بسیار بهتری بهره می‌برند.

همچنین در تریلر گیم پلی Resident Evil 4 Remake نیز مشخص شد که دوربین سنتی و نمادین روی شانه دوباره بازگشته است. همچنین اگر دقت کنید، متوجه می‌شوید که اتمسفر در اوایل این بازی بسیار دارک‌تر از نسخه‌ اصلی بازی Resident Evil 4 است.

تهیه‌کننده بازی یعنی یوشیاکی هیرابایاشی (Yoshiaki Hirabayashi) هم در حالی که لئون اس کندی (Leon S. Kennedy) پا به جنگل خطرناک می‌گذاشت، گفت که ما قصد این را داریم که حس تنهایی و ترس را به بازیکن القا کنیم و همچنین می‌خواهیم مطمئن شویم که او نمی‌تواند حدس بزند چه چیزی انتظار او را می‌کشد! البته که در کنار این موارد نیز مبارزات هیجان‌انگیز زیادی در نسخه‌ی ریمیک این بازی وجود خواهد داشت.

در اواخر تریلر هم دیدیم که لئون پا به خانه‌ای می‌گذارد که در نسخه‌ی اصلی بازی Resident Evil 4 برای اولین بار توسط اولین دشمن بازی مورد حمله قرار می‌گیرد.

بازی Resident Evil 4 Remake برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری اکس/اس در دست ساخت قرار دارد و این بازی در تاریخ ۲۴ مارس سال ۲۰۲۳ میلادی مصادف با روز ۴ فروردین ۱۴۰۱ منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد گیم پلی Resident Evil 4 Remake چیست؟ فکر می‌کنید که این ریمیک قرار است نسخه‌ای خوب و لذت بخش باشد؟ یا این که نسبت به آن بدبین هستید و فکر می‌کند مثل ریمیک Resident Evil 3 قرار است حسابی کاسه و کوزه‌ها را سر کپکام بشکند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا