تماشا کنید: تیزر تریلر فیلم اسلشر Candyman منتشر شد

اولین تریلر کامل به‌زودی از راه می‌رسد

انتظارها به پایان رسید و بالاخره شرکت یونیورسال پیکچرز، نخستین تیزر‌های فیلم Candyman را در فضای مجازی منتشر کرد. این اثر، دنباله‌ی فیلمی به همین نام است که در سال ۱۹۹۲ اکران شده بود.

جردن پیل (Jordan Peele) یکی از آن دسته کارگردانانی است که توانسته طی چند سال اخیر نامی برای خود دست و پیدا کند. او در سال ۲۰۱۷ میلادی فیلم ترسناک Get Out را روانه‌ی سینماها کرد که بسیار مورد توجه‌ مخاطبان و منتقدان قرار گرفت. این اثر همچنین در باکس آفیس جهانی ۲۵۵ میلیون دلار فروخت، در حالی که هزینه‌ی تولیدش حدودا ۵ میلیون دلار بود. دو سال بعد، دومین اثر پیل در مقام کارگردان تحت عنوان Us روی پرده‌‌ی نقره‌ای اکران شد که اثری ترسناک بود و توانست موفقیت‌های تجاری Get Out را تکرار کند. این موفقیت‌ها باعث شده تا بسیاری از عاشقان ژانر ترسناک از هم اکنون برای فیلم Candyman لحظه‌شماری کنند؛ پیل، یکی از نویسندگان این اثر است.

شرکت یونیورسال پیکچرز به انتظارها پایان داد و نخستین تیزر‌های فیلم Candyman را به همراه یک پوستر در فضای مجازی منتشر کرد. نخستین تیزر که بسیار کوتاه بوده و تنها هفت ثانیه زمان دارد، تعدادی از شخصیت‌های این فیلم را به اکران را نشان می‌دهد که نام «کندی‌من» را به زبان می‌آورند. دومین تیزر تقابل یکی از شخصیت‌ها با کندی‌من را نشان می‌دهد؛ شخصیت مورد بحث به محض دیدن کندی‌من، لیوان آب را انداخته و در حالی که جیغ می‌کشد، پا به فرار می‌گذارد. پوستر منتشر شده هم یک قلاب بزرگ را نشان می‌دهد که به عسل آغشته شده و یک زنبور روی آن نشسته است. در ضمن، نخستین تریلر کامل قرار است پنجشنبه منتشر شود.

فیلم رو به اکران Candyman دنباله‌ای معنوی برای فیلمی به همین نام است که در سال ۱۹۹۲ اکران شده بود. آن اثر درباره‌ی یک دانشجوی دانشگاه شیکاگو بود که تصمیم می‌گیرد درباره‌ی یک افسانه‌ی محلی تحقیق کند. به اعتقاد مردم، هر فردی که جلوی آینه ایستاده و کلمه‌ی «کندی‌من» را پنج بار به زبان بیاورد، به طرز فجیعی به‌دست این قاتل افسانه‌ای کشته خواهد شد. در بخشی این فیلم قدیمی مشخص می‌شود که کندی من، دنیل رابیتایل نام داشته و فرزند یک برده‌ی سیاهپوست بوده است. او توانست با تولید یک سیستم برای تولید انبوه کفش در دوران جنگ داخلی به موفقیت‌های بسیاری دست یابد. دنیل عاشق یک دختر سفید پوست شد اما پدر آن دختر موافق ازدواج نبود.

در نتیجه، آن فرد گروهی از مزدوران را استخدام می‌کند تا دنیل را به قتل برسانند. آن‌ها دنیل را مورد ضرب و شتم قرار داده، دست راستش را قطع کرده و سپس تمام بدنش را به عسل آغشته می‌کنند تا زنبورهای گرسنه به سمت او جذب شوند. کارگردانی قسمت دوم Candyman به نیا داکاستا (Nia DaCosta) سپرده شده است. اولین فیلم او در مقام کارگردان، Little Woods نام داشت که سال ۲۰۱۹ میلادی اکران شد و علی‌رغم بازخوردهای مثبت از سوی منتقدان، در باکس آفیس فروش قابل‌توجهی نداشت. داکاستا به همراه جوردن پیل، فیلمنامه‌ی این قسمت را آماده کرده‌اند. پیل همچنین به عنوان تهیه‌کننده در جریان ساخت حضور دارد.

از بازیگران فیلم Candyman می‌توان به یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II)، تیونا پریس (Teyonah Parris)، نیتن استوارت-جرت (Nathan Stewart-Jarrett) و کلمن دومینگو (Colman Domingo) اشاره کرد. تونی تاد (Tony Todd) هم برای ایفای نقش کندی‌من باز می‌گردد. این اثر ترسناک و اسلشر از تاریخ ۲۳ خرداد سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۲ ژوئن) در سینماها اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا