تریلر Candyman سرگذشت آنتاگونیست داستان را فاش می‌کند

اشتباه مرگبار یک نقاش کنجکاو!

استودیو آمریکایی یونیورسال پیکچرز ساعاتی قبل دومین تریلر Candyman را در کانال یوتیوبش قرار داد که اطلاعات زیادی را در خود جای داده است.

جردن پیل (Jordan Peele) یکی از نام‌های شناخته‌شده در میان علاقه‌مندان به آثار ترسناک و دلهره‌آور است. او پس از اینکه با ساخت Get Out به شهرت رسید، تصمیم گرفت دنباله معنوی Candyman محصول سال ۱۹۹۲ میلادی را ساخته و روانه سینماها کند؛ محصولی که Candyman: Farewell to the Flesh و Candyman: Day of the Dead را به صورت کامل نادیده می‌گیرد. پیل پس از بررسی گزینه‌های مختلف نهایتا وظیفه کارگردانی را به نیا داکاستا (Nia DaCosta) سپرد که که تنها یک فیلم بلند و سینمایی در پرونده هنری‌اش دیده می‌شود: Little Woods.

داستان Candyman درباره یک نقاش به نام آنتونی مک‌کوی است که به همراه معشوقه خود بریانا کارت‌رایت به مسکن عمومی کبرینی گرین نقل مکان می‌کند. او پس از ملاقات با یکی از ساکنان قدیمی و کسب اطلاعات درباره افسانه‌ای قدیمی، به آن علاقه‌مند شده و تصمیم می‌گیرد جزئیات بیشتری درباره کندی‌من بیابد. او امیدوار است به واسطه کارهایی که درباره افسانه محلی می‌کشد، توجه‌ها را به خود جلب کرده و از شرایط کنونی‌اش خارج شود. با این حال، کنجکاوی شخصیت اصلی عواقب مرگباری به همراه دارد.

یونیورسال پیکچرز اخیرا دومین تریلر Candyman را در کانال یوتیوب خود قرار داد تا علاقه‌مندان پای تماشایش بنشینند. این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان داشته و اطلاعات جالبی را فاش می‌کند. یکی از اولین نکات قابل‌توجه، سرگذشت کندی‌من است. در فیلم‌های پیشین، فاش می‌شود او یک برده بود که عاشق دختر فردی ثروتمند شده و همین موضوع باعث مرگ و بازگشتش در قامتی قاتلی خونخوار می‌شود. با توجه به تریلر، کندی‌من در یک برهه زمانی در کبرینی گرین حضور داشت و به بچه‌ها آب‌نبات هدیه می‌داد تا اینکه در داخل یکی از شکلات‌ها تیغ ریش تراش پیدا شد. در پی این اتفاق، پلیس او را پیدا کرد و به شکل بی‌رحمانه‌ای کشت.

با گذشت مدت کوتاهی، مشخص شد قرار داشتن تیغ ریش تراش داخل آب‌نبات‌ها هیچ ارتباطی به پیرمرد سیاهپوست نداشت اما دیگر کار از گذشته و امکان جبران وجود نداشت. بدین ترتیب، افسانه کندی‌من شکل گرفت و به مرور زمان، به وحشت مردم منطقه تبدیل شد. علی‌رغم تغییری که در سرگذشت به وجود آمده، نحوه احضار کندی‌من مانند گذشته است. اگر فردی پنج بار نامش را مقابل آینه به زبان بیاورد، او در مکان حضور یافته و دست به اعمال خشونت‌باری می‌زند. دومین تریلر Candyman همچنین فاش می‌کند کندی‌من به دنبال انتقام از افسران پلیسی است که جانش را گرفتند. اگر دقت کنید، در بخشی از ویدیو شاهد مرگ یک فرد آبی‌پوش هستیم.

نکاتی که تریلر جدید در خود جای داده به همین دو مورد خلاصه نمی‌شود. در قسمت اول، شخصیت اصلی یک دانشجو بود که در انتهای داستان جان را از دست داد. او سپس به دنیا بازگشت و همراه کندی‌من به قتل انسان‌ها پرداخت. با توجه به ویدیو، چنین سرنوشتی در انتظار آنتونی مک‌کوی است. اگر توجه کرده باشید، تغییر او در بخش‌های مختلف تریلر قابل‌مشاهده است.

یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II) نقش آنتونی مک‌کوی را بر عهده دارد. او اخیرا در فیلم Aquaman و سریال Watchmen حضور داشته است. تیونا پریس (Teyonah Parris) هم نقش بریانا کارت‌رایت ایفا می‌کند. در صورتی که پریس برایتان نامی آشنا نیست، باید بگوییم یکی از نقش‌های مهم WandaVision را بر عهده داشت. در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین قسمت کندی‌من در تاریخ ۵ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۷ آگوست سال ۲۰۲۱ میلادی) به سینماها می‌آید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا