ریمستر Final Fantasy 8 و Ark: Survival Evolved به گیم ‌پس می‌آیند

تعدادی بازی از این سرویس حذف می‌شوند

ریمستر Final Fantasy 8 و Ark: Survival Evolved به گیم ‌پس می‌آیند مهسا سپاهی ۰ ۲۱ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
ریمستر Final Fantasy 8

شرکت مایکروسافت (Microsoft) اعلام کرد چند بازی خوش‌ساخت دیگر به سرویس محبوب ایکس‌باکس گیم پس اضافه می‌شوند.

در ماه نوامبر قرار است چند بازی دیگر به گیم پس اضافه شوند و مشترکین این سرویس می‌توانند به صورت رایگان از آن‌ها لذت ببرند. مایکروسافت اعلام کرده ریمستر Final Fantasy 8 و Ark: Survival Evolved در ماه نوامبر به این سرویس محبوب اضافه می‌شوند. همچنین مشترکین گیم پس که این سرویس را روی دستگاه اندرویدی یا کنسول ایکس‌باکس خود دارند، می‌توانند Destiny 2: Beyond Light و Planet Coaster: Console Edition را تجربه کنند.

خبر خوب به اینجا‌ ختم نمی‌شود و عناوین پرطرفدار Gonner2 ،Streets of Rogue و River City Girls به زودی راهی سرویس اشتراکی ایکس‌باکس گیم پس می‌شوند. البته یکی از مهم‌ترین بازی‌هایی که مایکروسافت از آن نام برده، ریمستر Final Fantasy 8 به حساب می‌آید. این عنوان در سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های مختلف منتشر شده و استودیوی بازی‌سازی اسکوئر انیکس (Square Enix) آن را توسعه داده است. کاربران گیم پس می‌توانند از تاریخ ۱۲ نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۲۲ آبان ماه) Final Fantasy VIII Remastered را بازی کنند و از تجربه‌ی آن لذت ببرند.

لازم به ذکر است که به گفته‌ی مایکروسافت، بازی‌های Darksiders 3 ،Munchkin ،The Talos Principle و Tracks: The Train Set Game در تاریخ ۱۶ نوامبر (مصادف با ۲۶ آبان ماه) ایکس‌باکس گیم پس را ترک می‌کنند. البته کسانی که این عناوین را از قبل‌ در حساب کاربری خود داشته باشند، می‌توانند همچنان از آن‌ها استفاده کنند.

سرویس کاربردی و محبوب ایکس‌باکس گیم پس و ایکس‌باکس گیم پس التیمیت در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و سیستم عامل اندروید در دسترس قرار دارد و به ‌زودی کاربران ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس می‌توانند از آن استفاده کنند و به دریچه‌ای از صدها بازی ویدیویی دسترسی داشته باشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا