#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بازی FIFA 23

پایان دوره فیفا

شرکت الکترونیک آرتز ساعاتی قبل تریلر زمان عرضه FIFA 23 را به اشتراک گذاشت که به نمایش بخش‌های مختلف بازی می‌پردازد.

طبق روال همیشه، هواداران امسال نیز میزبان بازی جدید سری فیفا هستند که این عنوان با یک سری پیشرفت‌ها و بهبودهای قابل توجهی روبه‌رو شده که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به استفاده از نسل دوم تکنولوژی هایپرموشن و حضور برخی از تیم‌های باشگاهی بانوان در بازی اشاره کرد.

به علاوه، قابلیت مهم کراس پلی یا همان میان پلتفرمی به بازی اضافه شده و قرار است حالت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام جهانی فوتبال بانوان ۲۰۲۳ استرالیا و نیوزیلند نیز در قالب بسته الحاقی رایگان به بازی راه یابند. در این میان، سیستم دوازده‌بانی، دریبل، تکل، و شوت‌زنی بازیکن‌ها نیز به کلی تغییر کرده و مکانیزم ضربه‌های آزاد و کرنرها نیز تفاوت زیادی با نسخه‌های قبلی دارند.

در همین راستا، ساعاتی قبل این عنوان به طور عمومی در سراسر جهان عرضه شد و به همین مناسبت، شرکت الکترونیک آرتز تریلر زمان عرضه بازی را به اشتراک گذاشت. این ویدیوی ۲ دقیقه‌ای، بخش‌های مختلف بازی را به تصویر می‌کشد و در کنار نمایش گیم پلی، گیمرها را به برخی از ویژگی‌های جدید بازی نیز آشنا می‌کند.

بازی فیفا ۲۳ در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم ابری گوگل استادیا و رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. نسخه نینتندو سوییچ این عنوان ورزشی دارای ویژگی‌های جدید از جمله تکنولوژی هایپرموشن نیست و صرفا شامل جدیدترین نقل و انتقال بازیکنان در فصل جدید می‌شود.

لازم به ذکر است که فیفا ۲۳ آخرین بازی از سری فیفا خواهد بود. در حقیقت، به خاطر عدم تمدید قرارداد ده ساله میان الکترونیک آرتز و فدراسیون بین‌المللی فوتبال، حق امتیاز نام‌گذاری فیفا برای شبیه‌ساز بازی فوتبال از شرکت EA صلب شده است. از این رو، بعد از اثر مزبور، الکترونیک آرتز شبیه‌ساز فوتبال خود را تحت عنوان EA Sports FC به بازار عرضه می‌کند. البته، تغییر نام فرنچایز هیچ ارتباطی با فسخ مجوزها و لایسنس‌های باشگاه‌ها و همچنین لیگ‌ها ندارد و همکاری الکترونیک آرتز با تمامی باشگاه‌های فوتبال جهان همچنان ادامه خواهد داشت.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با تریلر زمان عرضه بازی FIFA 23 چیست؟ آیا این عنوان به خوبی انتظار شما را برآورده کرده است؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا