#مهسا_امینی

تیزر جدید فصل هفتم Fear the Walking Dead از راه رسید

فصل جدید، خطرات جدید

شبکه AMC اخیرا تیزر جدید فصل هفتم Fear the Walking Dead را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که ۳۰ ثانیه زمان دارد.

Fear the Walking Dead اسپین آفی برای The Walking Dead است که نخستین بار در آگوست سال ۲۰۱۵ میلادی روی آنتن رفت. داستان با نمایش یک خانواده چهار نفره آغاز می‌شود که در پی شیوع ناگهانی ویروس مرگبار و سقوط تمدن بشری، محل زندگی خود را به امید یافتن مکانی امن ترک می‌کنند. مطابق فرمولی که در واکینگ دد مورد استفاده قرار گرفت و همچنان می‌گیرد، ترکیب شخصیت‌های اصلی به صورت مداوم در حال تغییر است.

تئودور مادوکس ملقب به تدی در دهه ۷۰ میلادی فرقه‌ای را راه اندازی کرد تا بتواند به هدفش، یعنی پایان دادن به زندگی تمامی موجودات زنده دست یابد. او سخنور فوق‌العاده ماهری بوده و به همین واسطه توانست افراد زیادی را دور خود جمع کند. تدی همچنین یک قاتل سریالی بود. او نهایتا به خاطر جرائم خود به زندان محکوم شد اما در پی شیوع ویروس مرگبار و بهم ریختن نظم جهان، آزادی‌اش را بدست آورد. او که به حرف‌های خود ایمان داشت، فرقه‌اش را دوباره تاسیس کرد. تدی همچنین خواست چند موشک هسته‌ای به سمت تگزاس شلیک کند اما تا تمام و کمال به خواسته‌اش نرسید. شخصیت‌های مثبت علی‌رغم تلاش‌های خود نتوانستند جلوی شلیک یکی از موشک‌ها را بگیرند. بدین ترتیب، آن‌ها در فصل هفتم باید با چالش‌های جدیدی دست و پنجه نرم کنند.

شبکه AMC ساعاتی قبل تیزر جدید فصل هفتم Fear the Walking Dead را در فضای مجازی منتشر کرد. این ویدیو ۳۰ ثانیه زمان داشته و سعی می‌کند گوشه‌ای از چالش‌های جدید شخصیت‌های داستان را به تصویر می‌کشد. بسیاری از سازه‌هایی که می‌شد به عنوان پناهگاه استفاده کرد از بین رفته‌اند، منابع مورد نیاز برای بقا بسیار محدود هستند و هوا دیگر قابل‌تنفس نیست. به این موارد باید نوع جدید زامبی‌ها را افزود که به گفته ایان گلدبرگ (Ian Goldberg) یکی از دست‌اندرکاران سریال، برای به تصویر کشیدنشان از ترکیب گریم و جلوه‌های ویژه کامپیوتری استفاده شده است.

آلیشیا دبنام-کری (Alycia Debnam-Carey) یکی از اعضای تیم بازیگری Fear the Walking Dead بوده و نقش آلیشیا کلارک را ایفا می‌کند. آلیشیا در ابتدا یک انسان عادی بود که مانند بسیاری از شخصیت‌ها آمادگی مقابله با یک آخرالزمان را نداشت اما طی فصل‌های گذشته به فردی قوی تبدیل شده که به راحتی می‌تواند از پس رهبری یک گروه بربیاید. دبنام-کری چندی پیش و در جریان رویداد Comic-Con International اعلام کرد کارگردانی یکی از قسمت‌های فصل هفتم را بر عهده دارد. نکته جالب اینجا است که هیچ تجربه مرتبطی نداشته و تنها یک هنرپیشه است. او همچنین گفت پس از اینکه افرادی مانند لنی جیمز (Lennie James) و کولمن دومینگو (Colman Domingo) از بازیگری به کارگردانی رسیدند، تصمیم گرفت در چنین مسیری قدم بگذارد.

به قدری هیجان‌زده هستم که نمی‌توانم آن را توصیف کنم. راستش را بخواهید چند سالی است که می‌خواستم این کار را انجام بدهم اما فکر نمی‌کردم به این زودی رخ بدهد.

پخش فصل هفتم Fear the Walking Dead از تاریخ ۲۵ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ اکتبر) شروع می‌شود اما مشترکان سرویس AMC Plus یک هفته زودتر می‌توانند پای تماشای بنشینند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا