#مهسا_امینی

تیزر Fast & Furious 9 به بازگشت یکی دیگر از شخصیت‌های قدیمی اشاره دارد

نمایش شان باس‌ول اینبار با ریش‌هایی نسبتا بلند!

تیزر Fast & Furious 9 که در جریان رویداد ورزشی سوپر بول به نمایش درآمد، به بازگشت یکی دیگر از شخصیت‌های قدیمی اشاره دارد.

یونیورسال پیکچرز اوایل سال گذشته‌ی میلادی یک رویداد عمومی با حضور بازیگران Fast & Furious 9 برگزار کرد تا نخستین تریلر فیلم را برای حاضران به نمایش گذاشته و همزمان، ویدیوی مزبور را در دسترس علاقه‌مندان در فضای مجازی قرار دهد. در جریان رویداد همچنین تایید شد جان سینا (John Cena) و سانگ کانگ (Sung Kang) در تیم بازیگری حضور دارند. سینا نقش جیکوب تورتو را ایفا می‌کند که برادر دومینیک است. کانگ هم به عنوان هان لو جلوی دوربین رفت؛ شخصیتی که طی سال‌های اخیر گمان شد در جریان داستان Fast & Furious 6 کشته شده بود.

اولین تریلر Fast & Furious 9 بازخوردهای مثبتی را از سوی طرفداران فرنچایز دریافت کرده بود؛ موضوعی که نشان می‌داد هایپ زیادی برای این فیلم وجود داشته و احتمال ثبت رکورد جدیدی در باکس آفیس بالا است. در حالی که همه چیز برای اکران آماده به نظر می‌رسید، شیوع ویروس کرونا به یک بحران جهانی تبدیل شد و سینماها را به تعطیلی کشاند. مدت زیادی از این اتفاق نمی‌گذشت که یونیورسال پیکچرز با انتشار یک بیانیه‌ی مطبوعاتی اعلام کرد F9 با تاخیر روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت. قسمت نهم سریع و خشن، یکی از اولین فیلم‌‎هایی بود که انتشارش به خاطر کووید-۱۹ عقب افتاد.

یونیورسال پیچکرز در جریان رویداد ورزشی سوپر بول که ساعاتی قبل به پایان رسید، تیزر Fast & Furious 9 را پخش کرد. مانند دیگر ویدیوهای تبلیغاتی سوپر بول، این ویدیو ۳۰ ثانیه زمان دارد. در ابتدا با شخصیت‌های اصلی داستان ملاقات می‌کنیم که شغل‌های پیشین را پشت سر گذاشته و حالا به عنوان مردمی عادی زندگی می‌کنند. هر چند، با توجه به گفتگویی که میان دومنیک تورتو و لتی اوریتز شکل می‌گیرد، دلشان برای دوران قدیمی تنگ شده است. سپس صحنه‌های اکشن به نمایش درمی‌آیند که با توجه به آن‌ها می‌توان گفت جدیدترین فیلم سریع و خشن سراسر هیجان و صد البته جلوه‌های ویژه‌ی عظیم خواهد بود.

اگرچه بیشتر مدت زمان تیزر Fast & Furious 9 به صحنه‌های پر زد و خورد اختصاص داده شده اما اگر با دقت تماشا کنید، متوجه‌ی یک نکته‌ی داستانی بسیار مهم می‌شوید. در صحنه‌ای که شخصیت‌های اصلی دور یک میز در خانه‌ی دومینیک تورتو جمع شده‌اند، شاهد حضور تویینکی هستیم. این شخصیت که نقشش را بو بو (Bow Bow) رپر آمریکایی بر عهده دارد، نخستین بار در The Fast & The Furious: Tokyo Drift معرفی شده بود. در ضمن، در همین صحنه می‌توان شان باس‌ول را با گریم نسبتا متفاوتی مشاهده کرد. او حالا ریش‌های نسبتا بلندی دارد.

جدیدترین فیلم سریع و خشن قرار بود در آوریل سال جاری به سینماها بیاید اما در پی ادامه یافتن همه‌گیری ویروس کرونا بار دیگر تاخیر خورد. این اثر در حال حاضر برای اکران از تاریخ ۷ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۸ مه) برنامه‌ریزی شده است. با در نظر گرفتن محبوبی فرنچایز و همچنین ارقامی که فیلم‌های پیشین در باکس آفیس ثبت کرده‌اند، می‌توان مطئن بود F9 هرگز به سرویس‌های استریم نخواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا