آیا تاریخ اکران فیلم Fast & Furious 11 عقب می‌افتد؟

بازهم تاثیر اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا!

آیا تاریخ اکران فیلم Fast & Furious 11 عقب می‌افتد؟ عرفان بدری ۱ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینمای جهان
تاریخ اکران فیلم Fast & Furious 11

پیتر کرامر (Peter Cramer)، رئیس شرکت یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) به تازگی درباره این که آیا اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا باعث عقب افتادن تاریخ اکران فیلم Fast & Furious 11 می‌شود یا خیر، اظهار نظر کرده است.

پس از اکران فیلم F9 در سال ۲۰۲۱، در چند روز آینده دومینیک تورتو (Dominic Toretto) با بازی وین دیزل (Vin Diesel) به همراه دوستانش در فیلم Fast X بازمی‌گردد تا با شرور جدیدی که جیسون موموآ (Jason Momoa) نقشش را ایفا می‌کند، مقابله کنند. فیلم Fast X قرار بود اولین قسمت از دو فیلم پایانی این مجموعه باشد، قبل از این که وین دیزل ساخت فیلم Fast & Furious 12 را به عنوان آخرین قسمت از این مجموعه تائید کند. بنابراین اکنون پایان سری Fast & Furious به یک سه‌گانه تبدیل شده است.

حالا به تازگی پیتر کرامر، رئیس شرکت یونیورسال پیکچرز در مصاحبه‌ای که با رسانه لس آنجلس تامیز (Los Angles Times) داشته است، به احتمال عقب افتادن تاریخ اکران فیلم Fast & Furious 11 پرداخته است. او در این مصاحبه به صورت رسمی تائید کرد که این فیلم برای اکران در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده، اما اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا می‌تواند باعث عقب افتادن این تاریخ شود. او در این رابطه گفت:

اعتصاب نویسندگان چیزیه که توی ذهن همه هستش. بستگی داره که این اعتصاب چقدر طول بکشه، اما بدیهیه که این موضوع به هر شکل روی روند نوشتن فیلم بعدی سریع و خشن تاثیر می‌گذاره. اگر اعتصاب خیلی طول بکشه، تصور این که بتونیم فیلم رو در جدول زمانی مورد نظرمون اکران کنیم، سخت می‌کنه.

فیلم Fast X به کارگردانی لویی لتریر (Louis Leterrier) در تاریخ ۱۹ مه ۲۰۲۳ (۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) در سالن‌های سینمای سراسر جهان اکران می‌شود. در صورتی که فیلم Fast & Furious 11 تاخیر بخورد و در سال ۲۰۲۵ اکران نشود، این احتمال وجود دارد که طرفداران برای تماشا آخرین قسمت این مجموعه که فعلا با نام Fast & Furious 12 آن را می‌شناسیم، مجبور باشند تا سال ۲۰۲۸ منتظر بمانند.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا