1%
  • 0/10

منتظر بازگشت جیسون موموآ در فیلم Fast 11 نباشید

بازگشت به ریشه‌ها

منتظر بازگشت جیسون موموآ در فیلم Fast 11 نباشید ۰ ۲۶ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
جیسون موموآ در Fast 11

جف اسنایدر که از افشاگران مشهور سینما است، در جدیدترین گزارش خود از غیبت احتمالی جیسون موموآ در Fast 11 خبر داده است.

سریع و خشن (Fast and Furious) طی یک دهه گذشته از مجموعه‌ای که روی رقابت‌های اتومبیلرانی و تعقیب و گریز تمرکز داشت، به مجموعه‌ای اکشن تبدیل شد. این اتفاق نه تنها شرایط را برای اضافه شدن چهره‌های مشهور سینما مهیا کرد، بلکه باعث شد سریع و خشن به محبوبیت بسیار بالایی در سراسر جهان دست یابد. هر چند، قسمت آخر، یعنی Fast X آنطور که باید در باکس آفیس جهانی موفق ظاهر نشد.

جف اسنایدر (Jeff Sneider) یک افشاگر مشهور بوده و در گزارش تازه خود از غیب احتمالی جیسون موموآ در Fast 11 خبر داده است. اینطور که بنظر می‌رسد، ممکن است دست اندرکاران شخصیت دانته ریس را کنار گذاشته و تمرکز داستان را روی یک آنتاگونیست کاملاً جدید قرار دهند؛ اتفاقی که تاحدودی غیرمنتظره است زیرا ماجرای دومینیک و دانته در قسمت پیشین ناتمام ماند و در قسمت جدید باید به یک جمع بندی برسد.

البته اطلاعاتی که جف اسنایدر به اشتراک گذاشته، به همین مورد خلاصه نمی‌شود. طبق ادعای او، فیلم سریع و خشن 11 آخرین فیلم مجموعه خواهد بود که وین دیزل (Vin Diesel) در آن نقش آفرینی می‌کند. همچنین اینبار خبری از تلاش شخصیت‌های داستان برای مقابله با یک تهدید جهانی نبوده و داستان روی یک سرقت بزرگ تمرکز دارد؛ مانند قسمت‌های قدیمی‌تر. از همین رو، می‌توان قسمت جدید را «بازگشت به ریشه‌ها» توصیف کرد.

فیلم Fast 10 با بودجه‌ای بالغ بر ۳۴۰ میلیون دلار ساخته شد. اینطور که بنظر می‌رسد، استودیو یونیورسال پیکچرز از این رقم راضی نبوده و طبق ادعای جف اسنایدر، مدیران می‌خواهند بودجه‌ای ۲۰۰ میلیون دلاری یا حتی کمتر را برای قسمت جدید در نظر بگیرند.

قسمت جدید سریع و خشن برای اکران از تاریخ ۱۵ فروردین سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۴ آوریل سال ۲۰۲۵ میلادی) برنامه ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments