اطلاعات جدیدی از بازی چندنفره Far Cry لو رفت

یک اثر شوتر مبتنی بر استخراج

بازی چندنفره Far Cry

یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها به تازگی جزئیاتی از کلیات بازی چندنفره Far Cry ارائه کرده است.

بر اساس گزارش‌های پیشین، استودیوی یوبیسافت مونترال در حال حاضر روی توسعه دو بازی از سری پرطرفدار فار کرای با نام رمزی Project Talisker فعالیت می‌کند. با این حال، به دنبال تغییر و تحول‌های صورت گرفته در تیم مدیریتی، ظاهرا این دو بازی به دو پروژه مجزا و مستقل تبدیل شده‌اند.

بر این اساس، گویا پروژه اول به نام Project Blackbird شناخته می‌شود که در واقع نسخه بعدی از خط اصلی فرنچایز فار کرای به شمار می‌رود. جدا از این، به نظر می‌رسد که پروژه دوم به Project Maverick معروف است که یک تجربه چندنفره مبتنی بر استخراج در جهان فار کرای را برای هوادارها رقم می‌زند.

در همین راستا، تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای معروف صنعت بازی‌ها به تازگی جزئیاتی از بازی چندنفره Far Cry لو داده که بر اساس آن، به نظر می‌رسد داستان بازی در یک منطقه خیالی در آلاسکا به نام Alashnica جریان دارد و کلیات آن در خصوص شهری است که به ظاهر قول آزادی به مردم داده شده است. با این وجود، نه تنها خبری از آزادی در این شهر نیست، بلکه ظلم و فساد در آن ریشه کرده است.

آن‌طور که هندرسون گزارش داده، گویا بازیکن‌ها باید با جمع‌آوری منابع و نابودی دشمن‌ها، برای حفظ بقای خود تلاش کنند. این منابع شامل گیاهان دارویی، چرم حیوانات، مواد شیمیایی به همراه یک سری مهمات و اسلحه‌ها می‌شود. همچنین، شایعه شده که این بازی دارای یک مخفیگاه نیز بوده که مکان امنی برای ذخیره جمع‌آوری شده توسط بازیکن‌ها است.

هندرسون در ادامه اظهارات خود به سیستم ارتقا سطح و همچنین تصاحب پرک‌ها (Perks) در بازی نیز اشاره کرده که گویا گیمرها برای ارتقای سطح خود باید یک سری چالش‌ها را با موفقیت پشت سر بگذارند. گفتنی است که بازی از ویژگی Permadeath نیز بهره می‌برد؛ به طوری که در صورت مرگ بازیکن، تمامی منابع جمع‌آوری شده و ذخیره نشده از بین می‌رود.

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی چندنفره Far Cry برای عرضه در آویل سال ۲۰۲۵ میلادی و پیش از انتشار Far Cry 7 در نظر گرفته شده است. همچنین، انتظار می‌رود پروسه توسعه بازی در نیمه اول سال آینده میلادی وارد فاز آلفا شود. دقت داشته باشید که شرکت یوبیسافت هنوز صحت این ادعاها را تایید یا تکذیب نکرده و به همین خاطر این گزارش در حد یک شایعه به شمار می‌رود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا