#مهسا_امینی

بازی Far Cry 7 شبیه به بازی Assassin’s Creed Infinity خواهد بود!

تغییر رویه یوبیسافت برای عناوین بزرگ خود

سرویس لایو بازی Far Cry 7

زمان بسیار کمی از انتشار بازی Far Cry 6 می‌گذرد، بااین حال اخبار بسیاری پیرموان نسخه بعدی این سری بازی شکل گرفته است. بازی Far Cry 7 یک سرویس لایو مانند بازی Assassin’s Creed Infinity خواهد بود.

تهیه کننده ارشد فرنچایز Far Cry یعنی دن هی (Dan Hay) که طی دهه اخیر یکی از مهم‌ترین اشخاص در مسیر توسعه این سری بازی محبوب بوده، در حال خروج از یوبیسافت است و در همین حین اخباری جدید از نسخه بعدی سری بازی Far Cry به گوش می‌رسد. بازی Far Cry 7 مانند بازی Assassin’s Creed Infinity یک سرویس لایو خواهد بود. یکی از سخنوران تیم یوبیسافت طی مصاحبه با وبسایت VGC اعلام کرد که آخرین روز آقای هی در تیم یوبیسافت ۱۲ نوامبر، برابر با ۲۱ آبان ماه سال جاری خواهد بود. در مورد آینده آقای هی هیچگونه صحبتی نشده و یوبیسافت تنها اشاره داشت او به دنبال فصلی جدید از زندگی حرفه‌ای خود است.

دن هی کار خود را از سال ۲۰۱۱ و با تهیه کنندگی عنوان خارق‌العاده Far Cry 3 در تیم یوبیسافت آغاز کرد. او روی بسیاری از نسخه‌های این سری بازی فعالیت داشته و در سال‌های آخر نقش کارگردان هنری این سری را نیز بر عهده گرفت. آقای هی پیش از پیوستن به یوبیسافت در استودیو Raven Software روی عناوینی چون X-Men Legends و Marvel Ultimate Alliance فعالیت داشته است. پس از آن و با پیوستن به استودیو Day 1 در سال ۲۰۰۷، به فعالیت در مسیر توسعه بازی‌هایی چون Fracture و F.3.A.R. پرداخت.

یوبیسافت به دنبال پر کردن صندلی خالی او به‌طور دائم بوده و تا پیش از یافتن شخص مناسب، صندلی دن هی در اختیار پیشکسوت استودیو یوبیسافت در شهر مونترئال کانادا با بیش از ۱۵ سال سابقه، خانم ساندرا وارن (Sandra Warren) خواهد بود.

جف گراب (Jeff Grubb) از فعالان معروف و محبوب دنیای بازی‌های ویدیویی طی خبر اخیر خود اشاره داشت که نسخه بعدی سری بازی Far Cry دقیقا مانند پروژه Assassin’s Creed Infinity یک سرویس لایو خواهد بود. تنها یک ماه از عرضه آخرین نسخه سری Far Cry یعنی بازی Far Cry 6 گذشته و یوبیسافت به دنبال عرضه بسته‌های الحاقی مختلف طی سال‌های پیش‌روست، پس فکر کردن به انتشار نسخه جدید از این سری در آینده نزدیک بسیار دور از انتظار است.

طبق گزارش اخیر وبسایت Kotaku، استودیوهای یوبیسافت در کشور کانادا با کمبود نیروهای مستعد روبه‌رو شده و در همین راستا آن‌ها تن به افزایش حقوق کارمندان ارشد برای نگه داشتن توسعه دهندگان داده‌اند. شرکت یوبیسافت همچنین به تازگی با برخی شکایات از طرف کارمندان خود مبنی بر تعرض در فضای کاری دست و پنجه نرم می‌کند. به گفته مقامات ارشد این شرکت، تغییرات بسیاری برای جلوگیری از چنین رفتارهایی به وجود آمده که البته کارمندان آن‌ها را وعده سر خرمن و امید تو خالی دانسته‌اند. نظر شما درباره نسخه بعدی سری بازی Far Cry و البته وضعیت فوق بحرانی شرکت یوبیسافت چیست؟ به نظر شما آینده این سری بازی چه خواهد شد؟ منتظر نظرات شما هستم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا