تماشا کنید: ویدیو تبلیغاتی بازی Far Cry 6 شما را فریب می‌دهد!

این ویدیو نزدیک به ۴ دقیقه زمان دارد

تماشا کنید: ویدیو تبلیغاتی بازی Far Cry 6 شما را فریب می‌دهد! سورنا رضایی ۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

یوبیسافت ساعاتی قبل ویدیو تبلیغاتی بازی Far Cry 6 را در فضای مجازی منتشر کرد که با حضور جانکارلو اسپوزیتو ضبط شده است؛ فردی که می‌خواهد فریبتان بدهد.

در حالی که حدودا سه سال از عرضه Far Cry 5 می‌گذرد، یوبیسافت خود را برای انتشار محصول جدید فرنچایز آماده می‌کند. Far Cry 6 در دوران مدرن جریان داشته و اتفاقاتش در یک جزیره تخیلی به نام یارا رخ می‌دهد؛ جزیره‌ای که تحت حاکمیت آنتون کاستیو قرار دارد. او یک دیکتاتور بوده و سال‌ها قبل تمامی روابط خود با دیگر کشورهای جهان را قطع کرد. کاستیو اعتقاد دارد نیازی به بیگانگان نداشته و با اتکا بر توان داخلی می‌توان کشوری رویایی را ساخت. مطابق انتظار، سیاست‌های او باعث شده روند پیشرفت کشور متوقف شده و خفقان بر کشور سایه بیافکند.

یوبیسافت سال‌ها قبل از مایکل ماندو (Michael Mando) برای به تصویر کشیدن آنتاگونیست Far Cry 3 بهره برد. او یک بازیگر سینما و تلویزیون بوده و در آثار شاخصی مانند سریال Breaking Bad و Spider-Man: Homecoming نقش‌آفرینی کرده است. حال و با گذشت حدودا یک دهه، ناشر فرانسوی به سراغ جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) رفته و از او خواست در نقش آنتاگونیست داستان Far Cry 6 ظاهر شود. در صورتی که نام اسپوزیتو برایتان آشنا نیست، او در سریال‌های Breaking Bad و The Mandalorian حاضر بوده و به واسطه عملکرد عالی‌اش برای به تصویر کشیدن شخصیت‌های منفی شناخته می‌شود.

ویدیو تبلیغاتی بازی Far Cry 6 اخیرا به فضای مجازی آمده و ایده جالبی را در خود جای داده است. جانکارلو اسپوزیتو در این ویدیو حضور یافته و می‌گوید عاقلانه نیست دشمنان خود (کاربران) را برای رسیدن به پیروزی نصیحت کند اما از آنجایی که مدیران یوبیسافت اصرار کرده‌اند، مجبور شده جلوی دوربین بیاید. او در ادامه به نکاتی اشاره دارد که ظاهرا به پیروزی کاربر در نبرد کمک می‌کند. اسپوزیتو در ابتدا تاکید دارد کاربران تحت هیچ شرایطی سراغ تانک‌ها نرفته و سوارشان نشوند؛ زیرا در آن‌ها مواد منفجره کار گذاشته شده و به محض ورود، منفجر می‌شوند. او همچنین تاکید دارد کاربران زیاد از حیوانات دست‌آموز استفاده نکنند؛ زیرا آن‌ها می‌خواهند در کنار صاحب خود مانده و دادن دستورهای زیاد می‌تواند باعث خستگی‌شان شود.

توصیه‌های جانکارلو اسپوزیتو برای پیروزی در Far Cry 6 به همین موارد خلاصه نمی‌شود. او تاکید دارد سلاح‌های Resolver از قطعات دورریختنی ساخته شده و به همین دلیل، کارایی لازم را ندارند. بازیگر آمریکایی سپس به سلاحی اشاره کرده که سی‌دی شلیک می‌کند: «واقعا فکر می‌کنید با چنین سلاحی می‌توانید یک دیکتاتور قدرتمند را شکست دهید؟» اسپوزیتو پس از این به مخاطبان خود توصیه می‌کند بهترین گزینه، تحویل دادن سلاح‌ها به نیروهای آنتون کاستیو است. با توجه به آنچه گفته شد، این ویدیو در ظاهر می‌خواهد به موفقیت کاربران کمک کند اما در واقع می‌تواند فریبشان داده و منجر به شکستشان شود.

یوبیسافت یک ویدیو دیگر هم به اشتراک گذاشته که در آن جانکارلو اسپوزیتو به سوالات طرفداران پیرامون داستان Far Cry 6 پاسخ می‌دهد. او تاکید دارد برخلاف گمانه‌زنی‌ها دیگو و واس یک شخص نیستند. اسپوزیتو می‌گوید دیگو دارای قدرت و هوش بوده و به طبقه‌ای مرفه تعلق دارد اما واس احتمالا در یک گروه خلافکاری کوچک عضویت داشت. بازیگر آمریکایی همچنین یک تئوری دیگر را رد کرده و می‌گوید دیگو فرزند شخصیت اصلی نیست.

در انتها، لازم به ذکر است نسخه جدید فارکرای در ۱۶ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۷ اکتبر) به بازارهای جهانی خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا