در تریلر بازی Far Cry 6 شخصیت آنتون کاستیلو را بهتر بشناسید

حاکمی که مردمش را شکار می‌کند!

طی رویداد رسمی Ubisoft Forward در مراسم E3 2021 بالاخره جدیدترین تریلر بازی Far Cry 6 پس از مدت‌ها انتظار منتشر شد تا دوباره شاهد آنتون کاستیلو (Anton Castillo)، شخصیت منفی این عنوان در کنار فرزند دلبندش باشیم که نحوه حکمرانی بر مردم سرکش را یاد می‌گیرد!

بازی Far Cry 6 سال گذشته در حالی معرفی شد که جیانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) ستاره معروف سریال Breaking Bad در نقش شخصیت منفی آن ظاهر شد. کسی که در اولین تریلر این عنوان، به عنوان فردی دیده شد که قصد دارد تا در میان هرج و مرج بین مردم خود، یک زندگی مرفه داشته باشد که در آن خبری از گوش دادن به صدای اعتراض نیست!

حال داستان زمانی جالب‌تر می‌شود که دیگو (Diego)، پسر او قرار است تا قربانی تقدیر پدر خود شده و رفته رفته راه‌های حکومت استبدادی را یاد بگیرد؛ در حالی که خواسته خود او چنان که در هر دو تریلر دیده می‌شود این نیست. در اولین ویدیو داستانی منتشر شده از بازی Far Cry 6 می‌بینیم که او مشغول بازی است، اما پدرش وارد مکان شده و به او یک نارنجک می‌دهد! همچنین داستان با دیدن نارنجک به پایان نرسیده و دیده می‌شود که ضامن نارنجک نیز درآمده و دیگو مجبور می‌شود تا آن را برای منفجر نشدن نگه دارد؛ کاری که آنتون کاستیلو، آن را راهی برای کنترل مردم بیان می‌کند.

تریلر بازی Far Cry 6 و داستانی دیگر از کاستیلو

در تریلر جدید بازی Far Cry 6 باز هم ظاهرا یکی دیگر از درس‌هایی که آنتون کاستیلو به فرزندش می‌دهد شروع شده است. در حالی که دیگو به صورت مخفیانه وارد یک کشتی برای فرار شده و قصد دارد تا برای همیشه از دست پدرش فرار کند. اما در همان لحظه که کشتی حرکت می‌کند و ظاهرا همه چیز باب میل دیگو ۱۳ ساله به پیش می‌رود، ناگهان سر و کله آنتون کاستیلو پیدا می‌شود تا داستانی از پدرش را هنگام ماهی‌گیری تعریف کند!

او روایت می‌کند که همیشه با پدرش برای ماهیگیری وارد یک کشتی می‌شدند و سپس بعد از گرفتن ماهی، آن‌ها را رها می‌کردند. اما وقتی که یکبار او ماهی بزرگی را شکار کرده بود، باعث افتخار پدر خود شد و در نهایت آن را نگه داشتند. در واقع کاستیلو ماهی بزرگ را با دیگو مقایسه می‌کند که هرگز او را رها نکرده و قصد دارد تا پیش خود نگه دارد. در آخر نیز می‌بینیم که چطور سایر افراد حتی با تلاش دیگو برای نجات آن‌ها به بهترین شکل ممکن قتل عام شده و دیگر اثری از سایر ماهی‌های کوچک نمی‌ماند!

سیزن پس عجیب بازی Far Cry 6 که شما را در نقش شخصیت‌های منفی می‌گذارد!

علاوه بر تریلر رسمی بازی Far Cry 6 جالب است بدانید که یک ویدیو کوتاه دیگر نیز در رویداد Ubisoft Forward منتشر شد که در آن از سیزن پس این بازی رونمایی شد. چیزی که ظاهرا هدف آن قرار دادن بازیکنان در نقش شخصیت‌های منفی مانند واس (Vaas) از بازی Far Cry 3 و دیگر عناوین سری بوده و جریان را کاملا متفاوت روایت می‌کند!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا