#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید از بخش داستانی بازی Far Cry 6 منتشر شد

حکم‌رانی کن یا بر تو حکم‌رانی می‌کنند! تو یک شیر هستی

تماشا کنید: تریلر جدید از بخش داستانی بازی Far Cry 6 منتشر شد نیما خدارحمی ۰ ۰۴ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی

جدیدترین تریلر بخش داستانی بازی Far Cry 6 منتشر شد تا نگاهی بهتر به شخصیت منفی بازی یعنی آنتون کاستیو (Anton Castillo) و همینطور نیروهای انقلابی جزیره یارا داشته باشیم.

یارا به دست دیوانه‌ای افتاده که تنها هدفش از قتل عام ساخت دنیایی بهتر برای فرزند خود است. پدری که در گذشته زندانی بوده حال از هیچ روشی برای قتل مردم سرباز نمی‌زند. ولی شما در قالب دنی روهاس (Dani Rojas) انقلابی‌ترین نیرو در این جزیره هستید که برای جلوگیری از این قتل عام قیام کرده است.

تریلر بخش داستانی بازی Far Cry 6 چیزهای بسیاری برای گفتن داشت که عطش ما را برای تجربه این بازی بیش از پیش کرد. وجود شخصیت‌های منفی فوق‌العاده در سری بازی فارکرای همیشه این بازی را جذاب کرده و جان کارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) بازیگر نقش گاس در فیلم Breaking Bad اینجاست تا مسیر شخصیت‌هایی چون واس و پدر جوزف سید را ادامه دهد. با تیم خود همراه شوید تا خانه مادری که توسط آنتون کاستیوی خون خوار به مخروبه تبدیل شده را پس بگیرید.

انتظارات از این بازی بسیار بالا بوده و اینگونه که مشاهده کردید یوبیسافت برنامه‌های بسیار زیادی برای این عنوان تدارک دیده است. عنوان Far Cry 6 در تاریخ ۷ اکتبر سال جاری میلادی، برابر با ۱۵ مهر ماه سال ۱۴۰۰ برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا