تاریخ انتشار دومین بسته الحاقی بازی Far Cry 6 مشخص شد

بسته‌های الحاقی جنجالی فارکرای ۶ یکی یکی از راه می‌رسند!

دومین بسته الحاقی بازی Far Cry 6

دومین بسته الحاقی عنوان جنجالی Far Cry 6 به زودی انتشار خواهد یافت که از همان روند جالب و عجیب بسته الحاقی اول که طرفداران بسیاری را جذب کرد پیروی می‌کند.

استودیو محبوب یوبیسافت که البته روزهای چندان خوبی را سپری نمی‌کند، همیشه در بخش بسته‌های الحاقی خارق‌العاده عمل کرده و گاهی حتی شاهد سبقت گرفتن محبوبیت بسته‌های الحاقی بازی‌های این استودیو از داستان اصلی بازی بوده‌ایم. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی Far Cry 6 ما به زودی شاهد بسته الحاقی دوم این بازی با تمرکز روی یکی دیگر از شخصیت‌های منفی گذشته این سری بازی خواهیم بود.

تمرکز بسته‌های الحاقی بازی Far Cry 6 بر شخصیت‌های منفی گذشته این سری ادامه داشته و ما در بسته الحاقی Pagan: Control شاهد حضور پاگان مین (Pagan Min) از نسخه چهارم سری بازی Far Cry خواهیم بود. به گفته تیم توسعه دهنده بازی Far Cry 6 این بسته الحاقی در تاریخ ۱۱ ژانویه سال ۲۰۲۲، برابر با ۲۱ دی ماه سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که این بسته الحاقی مانند بسته الحاقی پیشین رایگان نبوده و شما برای تجربه آن باید مبلغی را بپردازید. بدون شک پس از انتشار اولین بسته الحاقی بازی Far Cry 6 با حضور شخصیت منفی بازی Far Cry 3 یعنی واس (Vaas)، بسیاری منتظر تماشای نحوه قرارگیری مین در داستان آخرین نسخه از این بازی هستند.

در ادامه باید اشاره داشت که سومین و آخرین بسته الحاقی سیزن پس این بازی با نام Collapse، تمرکز خود را بر شخصیت منفی نسخه پنجم سری بازی Far Cry یعنی جوزف سید (Joseph Seed) قرار داده و باید دید این شخصیت منفی پر طرفدار در کدام بخش از داستان بازی Far Cry 6 قرار می‌گیرد. تابدین لحظه ما از تاریخ انتشار سومین بسته الحاقی بازی Far Cry 6 مطلع نیستیم.

در سوی دیگر، دارندگان سیزن پس بازی Far Cry 6 می‌توانند به طور رایگان به تجربه بسته الحاقی بازی Far Cry 3 با نام Blood Dragon بپردازند که نیم نگاهی به فیلم‌های اکشن دهه ۱۹۸۰ داشته و ما شاهد حضور شخصیت رکس کلت (Rex Colt) در آن هستیم.

بازی محبوب Far Cry 6 تابدین لحظه محتوای رایگان بسیاری را نیز دریافت کرده و در این میان ما شاهد افزوده شدن مراحل جدید، ماشین‌ها، لباس‌ها و بسیاری آیتم‌های دیگر در این بازی بوده‌ایم. لازم به ذکر است که ما در آینده نه چندان دور شاهد دو رویداد جدید در این بازی خواهیم بود که مرتبط با فیلم Rambo و سریال Stranger Things هستند. ما گمان داریم آینده روشنی در انتظار طرفداران بازی Far Cry 6 است. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید این بازی بتواند برگ برنده یوبیسافت طی سال جاری باشد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا