1%
  • 0/10

جانکارلو اسپوزیتو از تمایلش برای حضور در دنیای سینمایی مارول می‌گوید

پس از جنگ ستارگان، حالا نوبت به مارول رسیده است

جانکارلو اسپوزیتو از تمایلش برای حضور در دنیای سینمایی مارول می‌گوید ۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
صداپیشه‌ی Far Cry 6

جانکارلو اسپوزیتو صداپیشه‌ی Far Cry 6 در جدیدترین صحبت‌های خود به اهدافی پرداخت که برای آینده‌ی شغلی‌اش ترسیم کرده است.

جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) هنرپیشه‌ی آمریکایی از اواخر دهه‌ی ۸۰ میلادی وارد حوزه‌ی بازیگری شد و در طول این سال‌ها در آثار مختلفی به ایفای نقش پرداخت. با این حال، نقطه‌ی عطف زندگی بازیگری او، سریال تحسین‌شده‌ی Breaking Bad و ایفای نقش گاس فرینگ بوده است؛ ایفای نقشی که برایش نامزدی جوایز مختلفی را به همراه داشت. اسپوزیتو سپس در Better Call Saul حاضر شد که پیش در‌آمد Breaking Bad به شمار می‌رود. در نتیجه، بار دیگر نقش گرینگ را بر عهده گرفت.

آثار قابل‌توجه جانکارلو اسپوزیتو به همین دو مورد ختم نمی‌شود. او در The Mandalorian نخستین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان نقش یکی از فرماندهان امپراتوری به نام ماف گیدین را ایفا می‌کند. این شخصیت بنا به دلایلی که در فصل اول فاش نشد، به شدت دنبال بیبی یودا است. در ضمن، اسپوزیتو وظیفه‌ی صداپیشگی شخصیت منفی بازی Far Cry 6 را بر عهده دارد. البته نخستین باری نیست که در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی فعالیت می‌کند. او پیش از این شخصیت The Dentist را در PayDay 2 صداپیشگی کرده بود.

جانکارلو اسپوزیتو به تازگی مصاحبه‌ای را با وب سایت Entertainment Tonight انجام داده است. خبرنگار در بخشی از گفتگو به شایعه‌های اخیر پرداخت و سوالی را پیرامون آن‌ها مطرح کرد. طبق گزارش‌های غیر رسمی، مدیران مارول اسپوزیتو را برای ایفای یکی از نقش‌های دنیای سینمایی مارول در نظر گرفته‌اند. از مطرح شدن چنین ادعایی نباید تعجب کرد؛ زیرا این هنرپیشه‌ی آمریکایی موفق شد طی سال‌های گذشته پله‌های ترقی را به سرعت طی کرده و با ایفای نقش‌های منفی به شهرت بسیار زیادی دست پیدا کند. در نتیجه، طبیعی است که استودیوهای مختلف خواهان همکاری با او باشند. اسپوزیتو در پاسخ به سوال خبرنگار گفت:

شایعه‌هایی درباره‌ی حضور من در مارول پخش شده است. دوست دارم با آن‌ها یک همکاری طولانی مدت و ماندگار داشته باشم. فکر می‌کنم مارول قدم بعدی من در حوزه‌ی بازیگری باشد.

مارول در سال ۲۰۱۶ میلادی با جانکارلو اسپوزیتو وارد مذاکره شد تا بتواند او را برای حضور در یکی از سریال‌های خود متقاعد کند اما نپذیرفت. طبق توضیحاتی که ارائه داده شده، نقش او تنها به سریال خلاصه می‌شد و هیچ حضوری در فیلم‌های سینمایی نداشت. از همین رو، پیشنهاد را رد کرد. حالا که در آستانه‌ی شروع فاز چهارم دنیای سینمایی و همچنین معرفی شخصیت‌های جدید هستیم، بدون شک فرصت‌های زیادی برای اسپوزیتو وجود خواهد داشت تا بتواند به خواسته‌اش جامه‌ی عمل بپوشاند، به خصوص اینکه در آینده ارتباط تنگاتنگی میان سریال‌ها و فیلم‌ها وجود خواهد داشت.

The Falcon and the Winter Soldier، اولین سریال مارولی دیزنی پلاس بوده و فعلا برای پخش در تاریخ نامشخصی از ماه آگوست (۱۱ مرداد ۱۳۹۹ الی ۱۰ شهریور) برنامه‌ریزی شده است.نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments