#مهسا_امینی

بازیگر Far Cry 3 از ساخت فیلم یا سریال فارکرای می‌گوید

مایکل ماندو به آینده امیدوار است

بازیگر Far Cry 3 از ساخت فیلم یا سریال فارکرای می‌گوید سورنا رضایی ۰ ۲۸ آبان ۱۴۰۰ بازی | گیم
بازیگر Far Cry 3

مایکل ماندو بازیگر Far Cry 3 در بخشی از مصاحبه اخیر خود با وب سایت Gaming Bible درباره تمایلش به ساخت فیلم یا سریال این بازی صحبت کرد.

اگر فار کرای امروزه یکی از مشهورترین و محبوبترین سری بازی‌های اکشن اول شخص در سراسر جهان به شمار می‌رود، فقط و فقط به خاطر Far Cry 3 است. یوبیسافت مونترال حین توسعه بازی مزبور به فرمولی دست یافت که تحسین منتقدان را برانگیخت و موفقیت تجاری را تضمین کرد. این فرمول به قدری عالی بود که نسخه‌های بعدی فارکرای همگی بر پایه آن ساخته شدند.

Far Cry 3 در یک جزیره خیالی به نام روک جریان داشته و حول محور تعدادی جوان می‌چرخد که برای خوشگذرانی به آنجا آمده‌اند. آن‌ها طی اتفاقاتی توسط دزدان دریایی گروگان گرفته شده و تنها جیسون برودی موفق به فرار می‌شود. او که نمی‌تواند برادر، معشوقه و دوستانش را رها کند، تصمیم می‌گیرد به مقابله با دزدان دریایی بپردازد. جیسون در مسیر رسیدن به هدف خود با شخصیت‌های مختلفی مواجه می‌شود که بنا به دلایلی به دنبال نابودی دزدان دریایی هستند. در ضمن، شخصیت منفی داستان فردی به نام واس بوده که صداپیشگی و موشن کپچر آن بر عهده مایکل ماندو (Michael Mando) بود؛ فردی که سریال‌های تحسین‌برانگیز Breaking Bad و Better Call Saul را در پرونده هنری خود دارد.

بازیگر Far Cry 3 اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Gaming Bible انجام داده و در بخشی از آن درباره تلاش‌هایش برای ساخت فیلم یا سریال بازی صحبت کرده است:

چند وقتی است زیاد به ساخت اقتباس فار کرای 3 فکر می‌کنم. چند سال پیش در ایتالیا با مسئولان یوبیسافت گفتگویی در این باره داشتم. قهوه خوردیم و تعدادی از ایده‌هایم برای ساخت فیلم را برایشان توضیح دادم.

ایده‌های خیلی خوبی دارم که درباره‌شان با گرگ روسو (نویسنده فیلم‌های Mortal Kombat 2021 و Resident Evil: Welcome to Raccoon City) صحبت کرده‌ام. او علاقه زیادی به واس و ساخت فیلم سینمایی دارد. با تعدادی از نویسندگان Breaking Bad و Better Call Saul هم صحبت کردم و آن‌ها هم به ساخت اقتباس علاقه‌مند هستند. با تعدادی تهیه‌کننده که در لس آنجلس هستند هم صحبت کردم و آن‌ها هم علاقه نشان دادند. فکر می‌کنم اگر طرفداران شدیدا برای ساخت اقتباس درخواست کنند، بتوانیم چنین پروژه‌ای را برایشان به ارمغان بیاوریم. باید ببینیم اوضاع چگونه پیش می‌رود.

مایکل ماندو در ادامه گفتگوی خود با خبرنگار گیمینگ بایبل درباره ایده‌هایش برای فیلم یا سریال فار کرای 3 صحبت کرد:

از همکاری با پیتر گولد و وینس گیلیگان در Breaking Bad چیزهای زیادی یاد گرفتم. بازگشت به گذشته، به نظر من ایده جذابی بوده و در قالب سریال و احتمالا فیلم جواب می‌دهد.

دوست دارم به گذشته رفته و ببینیم واس چگونه به آنتاگونیستی که می‌شناسیم تبدیل شده است. سپس، نوبت به داستانی می‌رسد که مشغول نوشتنش هستم و روی واسی تمرکز دارد که می‌شناسیم. در حال حاضر نمی‌توانم جز این موارد چیز دیگری بگویم. امیدوار هستم طرفداران برای ساخت اقتباس تمایل نشان دهند.

جدیدترین نسخه سری بازی‌های فار کرای تحت عنوان Far Cry 6 نام داشته و حدودا یک ماه پیش وارد بازارهای جهانی شد. اتفاقات در جزیره‌ای تخیلی به نام یارا جریان داشته و حول محور گروه مقاومت می‌چرخد که به دنبال مبارزه با دیکتاتور است؛ دیکتاتوری که توسط جیانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) به تصویر کشیده می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا