آیا بازیگر تینگ در ریبوت Fantastic Four یک زن خواهد بود؟

مارول چه برنامه‌ای برای تینگ دارد؟

بازیگر تینگ در ریبوت Fantastic Four

طبق شایعات جدیدی که منتشر شده، به نظر می‌رسد که استودیو مارول (Marvel Studios) قصد دارد دارد از یک بازیگر زن به عنوان بازیگر تینگ در ریبوت Fantastic Four استفاده کند و حتی به نظر می‌رسد که این کمپانی هم اکنون یک گزینه را نیز برای ایفای این نقش در نظر دارد.

انتخاب بازیگران ریبوت فیلم Fantastic Four در دنیای سینمایی مارول (MCU) سال‌هاست که موضوع داغی بوده، اما زمانی که صحبت از تیم احتمالی بازیگران این اثر مورد انتظار می‌شود، طرفداران بیشتر درباره رید ریچاردز (Reed Richards) و سو استورم (Sue Storm) صحبت می‌کنند و کمتر به جانی استورم (Johnny Storm) و همچنین بن گریم (Ben Grimm) ملقب به تینگ (Thing) پرداخته می‌شود. اکنون شایعات جدیدی درباره بازیگر تینگ در ریبوت Fantastic Four منتشر شده که ممکن است عده‌ای از طرفداران را متعجب کند.

در شایعه جدیدی که توسط وب‌سایت MyTimeToShineHello یا MTTSH درباره بازیگر تینگ در ریبوت Fantastic Four منتشر شده، آمده که استودیو مارول در حال بررسی گزینه تغییر جنسیت تینگ است تا یک بازیگر زن این نقش را ایفا کند. این شایعه ادعا می‌کند که مت شکمن (Matt Shakman) کارگردان این فیلم که کارگردانی سریال WandaVision را نیز در کارنامه خود دارد و همچنین خود استودیو مارول به دنبال یک بازیگر یهودی برای نقش تینگ هستند. اما چیزی که باعث تعجب شده این است که آن‌ها هم بازیگران مرد را در گزینه‌های خود دارند و هم بازیگران زن.

در این گزارش همچنین آمده که میلا کونیس (Mila Kunis) که پیشتر شایعه شده بود قرار است نقش سو استورم را ایفا کند، یکی از گزینه‌های مارول به عنوان بازیگر تینگ در ریبوت Fantastic Four است. MTTSH همچنین می‌گوید که بازیگر این نقش قطعا یهودی خواهد بود تا بتواند پیشینه این شخصیت به شکل وفادارانه‌ای به کمیک‌ها به تصویر بکشد. پیش از این مایکل چیکلیس (Michael Chiklis) و جیمی بل (Jamie Bell) نقش تینگ را ایفا کرده‌اند که هیچ کدام یهودی نبودند.

بازیگر تینگ در ریبوت Fantastic Four

از زمان انتشار این شایعه، شاهد بحث و جدال‌های زیادی میان طرفداران بوده‌ایم و بسیاری از آن‌ها از این تصمیم ناراضی هستند. اما جالب است بدانید که اگر چه بن گریم مشهورترین شخصیتی است که به تینگ تبدیل شده، اما تینگ مونث نیز در کتاب‌های کمیک حضور داشته است. در حقیقت در گذشته مدتی شارون ونتورا (Sharon Ventura) به این قهرمان سنگی تبدیل شده بود.

ریبوت فیلم Fantastic Four برای اکران در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

3.3 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا