نقش تینگ در فیلم Fantastic Four نصیب بازیگر Red Dead Redemption خواهد شد

صدای آرتور مورگان روی تخته سنگ

نقش تینگ در فیلم Fantastic Four نصیب بازیگر Red Dead Redemption خواهد شد امیرحسین ناصری ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
نقش تینگ در فیلم Fantastic Four

طبق پست‌های اخیر بازیگر اصلی بازی The Dead Redemption ممکن است که او نقش تینگ در فیلم Fantastic Four را بازی کند!

چهار شگفت‌انگیز یکی از قدیمی‌ترین آثار سینمایی برگرفته از کیمک‌های مارول است که توسط کمپانی فاکس (Fox) اولین بار در سال ۲۰۰۵ ساخته شده بود. با این وجود تا سال ۲۰۱۵ نیز دنباله‌ها و بازسازی‌های مختلفی از داستان‌های چهار قهرمان داستان منتشر شده بود که دیگر پس از خریداری شدن حقوق کمپانی فاکس توسط دیزنی (Disney) نسخه‌های بیشتری از آن ساخته نشد. با این حساب دیزنی قصد دارد تا نسخه تازه‌ای از چهار شگفت‌انگیز را وارد دنیای سینمایی مارول (MCU) کند که در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول به جمع قهرمانان حاضر در این جهان خیالی خواهند پیوست. اما نکته قابل توجه اینجاست که هنوز بازیگرانی که نقش شگفت‌انگیزهای جدید مارول را بازی می‌کنند مشخص نشده است.

در حال حاضر انتظار می‌رود که نقش دو شخصیت آقای شگفت‌انگیز (Mr. Fantastic) و زن نامرئی (Invisible Woman) برای جان کریسینسکی (John Krainsinsky) و امیلی بلانت (Emily Blunt) در نظر گرفته شده باشد. اما انتخاب افرادی که نقش شخصیت‌های مشعل انسانی (Human Torch) و تینگ (The Thing) را بازی کنند هنوز مشخص نیست. به هر حال استفاده از بازیگرهای جوان مانند زک افرون (Zac Efron) و دیکر مونتگومری (Dacre Montgomery) برای نقش مشعل انسانی از بهترین گزینه‌ها خواهد بود‌. اما پس نقش بن گریم (Ben Grimm) سنگی را چه کسی بازی می‌کند؟

در گذشته مایکل چکلیس (Micheal Chiklis) و جیمی بل (Jaime Bell) نقش مرد سنگی مارول را بازی کرده بودند، اما جالب است بدانید که بازیگر نسخه MCU این کاراکتر ممکن است تا همان بازیگر نقش اصلی بازی Red Dead Redemption باشد. به هر حال کسی که این نقش را بپذیرد، باید در صداپیشگی به صورت حرفه‌ای هم مهارت کافی را داشته باشد؛ کاری که راجر کلارک (Roger Clark) به خوبی از پس آن بر خواهد آمد!

کلارک در توئیتر و همچنین صفحه اینستاگرام خود دقیقا عکسی را منتشر کرده است که به نقش شخصیت تینگ در فیلم Fantastic Four اشاره دارد. با این حال مارول هنوز هیچ چیز را برای امضای قرارداد رسمی و دادن نقش به این بازیگر اعلام نکرده و از طرفی نیز گذاشتن عکس‌های این فیلم در صفحه مجازی کلارک ممکن است تنها به این معنی باشد که او به ایفای این نقش علاقه دارد.

این بازیگر برای ایفای نقش شخصیت تینگ با توجه به سابقه درخشانی که در صداپیشگی شخصیت آرتور مورگان (Arthur Morgan) دارد، یک گزینه فوق‌العاده به نظر می‌رسد. با این وجود اگر قرار باشد کسی این نقش را بازی کند، حتما لازم است تا بتواند دوران پیش از تبدیل شدن بن گریم به یک تکه سنگ بزرگ را هم در مقابل دوربین به نمایش بگذارد؛ کاری که تجربه کلارک در آن بسیار پایین خواهد بود و ممکن است به همین دلیل در لیست جان واتس (Jon Watts) کارگردان فیلم Fantastic Four قرار نگیرد.

در حال حاضر جان واتس (Jon Watts) روی ساخت فیلم Spider-Man: No Way Home تمرکز دارند و از همین نظر نیز حداقل تا یکسال باید صبر کرد تا ببینیم که بازیگران فیلم Fantastic Four چه کسانی خواهند بود. همچنین لازم به ذکر است که مارول اخیرا لیست تاریخ انتشار بسیاری از فیلم‌های فاز چهارم MCU را به جز Fantastic Four اعلام کرده و این یعنی احتمال دارد که تا سال ۲۰۲۴ نیز شاهد ایستادن چهار شگفت‌انگیز در کنار انتقام‌جویان نباشیم!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا