چه کسی بازیگر هیومن تورچ در ریبوت Fantastic Four خواهد بود؟

مشعل انسانی دنیای سینمایی مارول چه کسی خواهد بود؟

بازیگر هیومن تورچ در ریبوت Fantastic Four

اخیرا یک گزارش جدید درباره بازیگر هیومن تورچ در ریبوت Fantastic Four منتشر شده که از انتخاب پل مسکال (Paul Mescal) برای ایفای این نقش در دنیای سینمایی مارول (MCU) خبر می‌دهد.

پس از انتشار شایعه انتخاب بازیگر شخصیت تینگ (Thing) در ریبوت Fantastic Four، حالا نوبت به صحبت درباره جانی استورم (Johnny Storm) ملقب به هیومن تورچ (Human Torch) رسیده است. انتظار می‌رود که مراحل فیلمبرداری این اثر مورد انتظار در اوایل سال ۲۰۲۴ آغاز شود، بنابراین احتمالا استودیو مارول (Marvel Studios) هم اکنون در رابطه با بازیگران این فیلم به یک جمع‌بندی رسیده است.

تا به حال شایعات و گزارشات زیادی در رابطه با بازیگران احتمالی رید ریچاردز (Reed Richards) و سو استورم (Sue Storm) منتشر شده، اما حالا موضوع انتخاب بازیگر هیومن تورچ در ریبوت Fantastic Four به یکی از پربحث‌ترین موضوعات تبدیل شده است.

این طور که یکی از منابع معتبر خبری با نام دانیل ریچمن (Daniel Richtman) خبر داده در پاترئون (Patreon) خود گزارش داده، استودیو مارول هم اکنون پل مسکال را به عنوان کسی بازیگر جانی استورم در ریبوت Fantastic Four در نظر دارد و همچنین این نقش را به او پیشنهاد داده است.

ستاره فیلم Aftersun و سریال Normal People که به‌زودی در فیلم مورد انتظار Gladiator 2 به کارگردانی ریدلی اکسات (Ridley Scott) نیز به ایفای نقش خواهد پرداخت، تا به حال یک بار نامزد دریافت جایزه اسکار (Oscar) و یک بار نامزد دریافت جایزه امی (Emmy) شده است و در صورت ایفای نقش شدن به عنوان هیومن تورچ، می‌تواند شهرت بیشتری را به دست آورد.

هیچ کدام از دو شرکت دیزنی (Disney) و مارول (Marvel) در رابطه با بازیگر هیچ یک از اعضای گروه چهار شگفت‌انگیز، هیچ خبری را اعلام نکرده‌اند، بنابراین هر چقدر هم که منبع خبری معتبر باشد و در گذشته اخبار صحیحی را ارائه داده باشد، باز هم باید به این خبر به چشم یک شایعه نگاه کرد.

ریبوت فیلم Fantastic Four به کارگردانی مت شکمن (Matt Shakman)، کارگردان سریال WandaVision در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن ۱۴۰۳) در سالن‌های سینمای سراسر جهان اکران خواهد شد.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا