#مهسا_امینی

تریلر GTA Online The Cayo Perico Heist احتمالا به انتشار قریب‌الوقوع GTA IV اشاره دارد

ظاهرا راکستار گیمز هم مثل طرفداران عجله دارد!

تریلر GTA Online The Cayo Perico Heist

اگر گمانه‌زنی‌های صورت گرفته توسط طرفداران صحت داشته باشد، راکستار گیمز در تریلر GTA Online The Cayo Perico Heist به بازی GTA VI اشاره کرده است.

جدیدترین نسخه از Grand Theft Auto در سال ۲۰۱۳ میلادی برای کنسول‌های نسل هفتمی منتشر شد. پس از عرضه‌ی نسخه‌های مربوط به رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی، راکستار نورث تمرکز خود را روی Red Dead Redemption 2 و GTA Online قرار داد و بخش داستانی را به صورت کامل رها کرد. با این حال، علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی مطمئن هستند نسخه‌ی جدید GTA علی‌رغم سکوت استودیوی سازنده و ناشر در دست ساخت بوده و دیر یا زود به بازارهای جهانی خواهد آمد. از همین رو، هر محتوا یا محصولی که توسط راکستار گیمز منتشر شود را برای یافتن اشاره‌ای به GTA جدید بررسی می‌کنند.

راکستار گیمز اخیرا تریلر GTA Online The Cayo Perico Heist را فضای مجازی منتشر کرده است. در بخشی از ویدیو، شاهد نمایش یک لوکیشن و مختصات جغرافیایی آن هستیم. در نگاه اول، چند رقم در کنار هم قرار گرفته و اگر آن را در دنیای واقعی جستجو کنیم، احتمالا به نقطه‌ای در بیابان یا اقیانوس می‌رسیم اما وقتی کاربران مختصات جغرافیایی مورد نظر را در گوگل مپ جستجو کردند، با جاده‌ای واقع در ایالت ویرجینیا روبرو شدند که به VI (رقم شش در یونانی) شباهت دارد. کاربران معتقدند این اتفاق به هیچ وجه تصادفی نبوده و تیم توسعه در راکستار نورث می‌خواسته به انتشار قریب‌الوقوع Grand Theft Auto VI اشاره داشته باشد. در ادامه می‌توانید تصاویری که از تریلر و همچنین مختصات مورد نظر تهیه شده‌اند را مشاهده کنید:

GTA Online The Cayo Perico Heist، بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌ای خواهد بود که راکستار نورث برای این بازی چندنفره عرضه کرده است. این به‌روزرسانی نه تنها هایست تازه‌ای را شامل می‌شود، بلکه یک منطقه‌ی کاملا جدید را به نقشه اضافه می‌کند که در واقع جزیره‌‌ای خصوصی بوده و به شدت توسط نیروهای نظامی محافظت می‌شود. از همین رو، نفوذ به آنجا و انجام دادن ماموریت‌های خواسته شده کار آسانی نیست. در ضمن، کاربران برای نخستین بار می‌توانند یک هایست را به صورت تیمی یا تکنفره به سرانجام برسانند.

این به‌روزرسانی در تاریخ ۲۵ آذر (مصادف با ۱۵ دسامبر) برای تمامی پلتفرم‌های هدف عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا