تماشا کنید: بازی Assassin’s Creed در ایران به لطف موتور گرافیکی آنریل انجین ۵

امیدواریم این ویدیوی چشم نواز به دست یوبیسافت برسد!

سال‌های سال است که شایعاتی مربوط به حضور بازی Assassin’s Creed در ایران شنیده می‌شود، با این حال شرکت یوبیسافت هرگز گامی محکم به این سو برنداشته و در پایان این طرفداران خوش ذوق بودند که بازی اساسینز کرید را با استفاده از موتور گرافیکی قدرتمند آنریل انجین ۵ به ایران آوردند!

سال گذشته شرکت یوبیسافت (Ubisoft) از بازی لایو سرویس خود در فرنچایز پر طرفدار اساسینز کرید با نام Assassin’s Creed Infinity رونمایی کرد و به گفته توسعه دهندگان طی گذر زمان در این بازی، شاهد شخصیت‌ها، مکان‌ها و بسیاری چیزهای جدید دیگر خواهیم بود. در زمان انتشار این مطلب، تیم یوبیسافت هیچ ویدیویی از گیم پلی این بازی منتشر نکرده، با این حال طرفداری خوش ذوق به باز سازی ایران باستان یا پارس با الهام از تمام عناصر سری بازی اساسینز کرید در موتور گرافیکی بی نظیر آنریل انجین ۵ پرداخته است تا اگر این کشور روزی روزگاری به بازی اساسینز کرید راه یافت، ما ذهنیتی نسبی از پیش داشته باشیم.

این ویدیو اولین مرتبه در کانال یوتیوبی TeaserPlay منتشر شد و در ابتدا شاهد اساسینی هستیم که از ارتفاع به پارس نگاه می‌کند. دشت‌های وسیع و زیبا، مکان‌های باستانی تخریب شده چون تخت جمشید، آرامگاه کورش کبیر و شهری همراه با دیوارهای بلند به زیبایی تمام در این ویدیو به تصویر کشیده شده‌اند. متاسفانه ما صحنه‌های چندانی از گیم پلی بازی مشاهده نکردیم که البته از آنجایی که این ویدیو ساخته طرفداران بوده کاملا عادی است، با این حال مانند تمام نسخه‌های پیشین سری بازی Assassin’s Creed انتظار مبارزاتی همراه با حرکات پارکور و تلفیق اکشن و مخفی کاری را داریم. ناگفته نماند که ایران یا سرزمین پارس یکی از مکان‌های احتمالی بازی Assassin’s Creed Infinity است.

البته باید به این نکته نیز اشاره داشت که تعداد شایعات مربوط به این بازی مورد انتظار یوبیسافت بسیار زیاد بوده و انتظار اضافه شدن روز افزون به این شایعات را داریم. به گفته برخی منابع آگاه، ما طی رویداد Ubisoft Forward پیش رو که در روز ۱۰ سپتامبر، برابر با ۱۹ شهریور ماه برگزار خواهد شد، اطلاعاتی رسمی درباره این بازی دریافت خواهیم کرد. فرنچایز اساسینز کرید یکی از مهم‌ترین فرنچایزهای یوبیسافت و بدون شک یکی از مهم‌ترین فرنچایزهای تاریخ ویدیو گیم بوده و از همین رو دور شدن از آن می‌تواند سبب ضربه خوردن یوبیسافت شود و به همین دلیل ما نیز باور داریم که اطلاعات رسمی بسیاری در مراسم یوبیسافت فروارد از این سری بازی، به خصوص بازی Assassin’s Creed Infinity انتشار خواهد یافت.

علاوه بر بازی Assassin’s Creed Infinity، ما انتظار شنیدن اخباری رسمی درباره بازی Assassin’s Creed Rift را نیز داریم که در شهر بغداد کشور عراق رخ داده و پیرو خط همیشگی بازی‌های اساسینز کرید بوده و عنوانی بزرگ مانند اساسینز کرید اینفینیتی نخواهد بود. بسیاری از فعالان انتظار داشتند که بازی اساسینز کرید ریفت اواخر سال جاری میلادی به انتشار رسد با این حال به تازگی شایعات مبنی بر انتشار این بازی طی سال ۲۰۲۳ شنیده می‌شود.

متاسفانه اطلاعات رسمی کمی از بازی Assassin’s Creed Infinity در دست ما بوده و انتظار می‌رود یوبیسافت ما را با انبوهی از اطلاعات که برای مدت زمانی طولانی جمع آوری کرده غافلگیر کند. بد نیست بدانید که مدتی پیش کانال TeaserPlay ویدیویی مشابه با ویدیو بازی Assassin’s Creed در ایران را به انتشار رساند که در کشور دوست داشتنی ژاپن جریان داشت.

در پایان باید به شما این خبر خوش را بدهیم که محتوای جدید و بسیار سرگرم کننده‌ای به تازگی در بازی Assassin’s Creed Valhalla به انتشار رسیده و همچنین باید منتظر مد روگ لایت رایگان این بازی در آینده نزدیک باشیم. نظر شما درباره حضور Assassin’ Creed در ایران چیست؟ شما چه انتظاراتی از بازی Assassin’s Creed Infinity‌ دارید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا